Tohle není apríl! Justin Bieber přiznal svou sexuální orientaci! Vyfotili ho se Sheldonem… (apríl)

Miliony fanynek se můžou jít zahrabat.

A máme tu náběh na skandál roku! Pěvecká hvězda Justin Bieber je už léta idolem mnoha dívek, jeho odpůrci ovšem i přes vážný vztah s bejvalkou Selenou Gomez vždy pochybovali o jeho sexuální orientaci. A nyní se prokázalo, že mají přeci jen pravdu. Justin Bieber totiž konečně vyšel s pravdou ven a přiznal, že je homosexuál a už dlouho dobu žije v utajení se svou velkou láskou. Jeho panem božským pak není nikdo jiný, než hvězda seriálu Teorie velkého třesku, Jim Parsons!

S představitelem legendárního Sheldona Coopera byl Bieber přistižen fotografy před pár dny, když spolu ruku v ruce odcházeli z luxusního hotelu v New Yorku, kde strávili noc. Oba se sice snažili situaci ututlat a podařilo se jim stáhnout inkriminované fotky z bulvárních médií. Tlak na zpěvákovu osobu byl ovšem tak veliký, že přeci jen kápnul božskou. Fanynky po celém světě se tak z šoku nemůžou vzpamatovat a rituálně pálí jeho plakáty i trička se svým idolem. Jeho bývalá láska Selena naopak jeho odvahu pochválila a cení si toho, že našel po letech odvahu svoji orientaci konečně přiznat.

Mnohem větší problémy tím však Bieber způsobil svému partnerovi. Parsons totiž už přes deset let chodí s Toddem Spiewakem, s nímž byl považován za ideální hollywoodský pár. Nyní však Bieber rozbil tuto idylku jak domeček z karet. Sheldon tak opouští svého letitého přítele a už plánuje stěhování ke svému hvězdnému kolouškovi. Justin pak neváhá mluvit o velké lásce a údajně si už plánuje pořídit tetování s podobiznou Sheldona Coopera a nápisem Bazinga! Doufejme, že jim jejich vztah vydrží co nejdéle!

Podobné články


Přečtěte si také