Štiky - striptýz 1
Autor: archiv FTV Prima Štiky - striptýz 1

VIDEO 18+: Šílený striptýz ve Štikách! Striptérka se před muži svlékla a ukázala jim svůj rozkrok!

Publikováno: 26.06.2018
Pánská jízda, která se tak trochu zvrtla.

reklama

A už je konec! Poslední díl kontroverzní show Štiky je už bohužel za námi. A nutno říci, že se rodiny Štikových a Koktových rozloučily opravdu ve velkém stylu. Ani ve velkém finále nebyla nouze o drsné hádky, kontroverzní situace a také nějaké to dojemné usmiřování. A došlo i na porci hodně divoké erotiky!

Tu zažilo pánské osazenstvo, které se během výletu svých partnerek do hor vydalo na pánskou jízdu. A při ní skončili v baru, kde je dokonce navštívila striptérka. Hodně divoká striptérka. Ta se totiž s ničím nemazlila a ihned začala na mužích divoce tančit, svlékat se a dokonce jim začala ukazovat své nejintimnější partie.

A někteří pánové se jejím intimním partiím včetně rozkroku nebránili a byli ženě opravdu blízko! A nutno říct, že tyto záběry zkrácené verze tanečku jsou opravdu jenom pro dospělé! Kdo z trojice Josef, Ifko a Michal bude mít kvůli striptýzu nakonec velké problémy?

To se dozvíte v posledním dílu show Štiky, který si můžete v necenzurované verzi pustit zde!

A pokud vám stačí pouze cenzurovaná verze, ve které také najdete celý striptýz, můžete se na ni podívat tady.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Štiky (10): Pánská jízda
Štiky - mýdlový penis 1

VIDEO: Bizár ve Štikách! Monika si hraje před svým malým vnukem s falešným PENISEM!

Štiky - Monika a pes 1

VIDEO: Skandál ve Štikách! Monika drsně praštila malé štěně! Souhlasíte s její brutální výchovou?

reklama