Štiky - Monika a pes 1
Autor: archiv FTV Prima Štiky - Monika a pes 1

VIDEO: Skandál ve Štikách! Monika drsně praštila malé štěně! Souhlasíte s její brutální výchovou?

Publikováno: 21.05.2018
Již pátý díl kontroverzní show se blíží. A Monika Štiková se v něm postará o další nevídaný moment.

reklama

Již dnes večer se můžete těšit na pátý díl pořadu Štiky, v němž se zase podíváme do domácností kontroverzních rodinek Štikových a Koktových. A o bouřlivé scény zase nebude nouze. O jeden z hojně diskutovaných momentů se postará (ne)překvapivě Monika Štiková, když drsně praští teprve dvouměsíční štěně své dcery Ornelly. Monice se nelíbí pejskovo chování, kdy se počůrává a samozřejmě všude šmejdí. Mamince pak dojde trpělivost a psa praští. Jenže ho plácne přes záda a pejsek šokem zakňučí.

To se samozřejmě nelíbí Ornelle, která se tak se svou matkou zase dostane do menšího konfliktu. Dcera jí tvrdí, že tak malé štěně rozhodně nemůže bouchat přes páteř, Monika si ovšem stojí za svým a mluví i o tom, jak zvíře potrestat za počůrání v místnosti. Její jednání už nyní rozděluje diváky. Zatímco někteří jí dávají za pravdu, jiní považují její brutální výchovu za zastaralou a u tak malého štěněte za nebezpečnou. Na které straně stojíte vy?

Nový díl pořadu Štiky sledujte už dnes večer od 21.30 na Primě!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Štiky (5) - Monika a pes
Štiky - mýdlový penis 1

VIDEO: Bizár ve Štikách! Monika si hraje před svým malým vnukem s falešným PENISEM!

Štiky - kanadský žertík 1

VIDEO: Nechutná sranda ve Štikách! Ornella si připravila na maminku vtípek s lejnem, který ani nemohl být v televizi!

reklama