Štiky - brutální hádka
Autor: archiv FTV Prima Štiky - brutální hádka

VIDEO: Brutální hádka ve Štikách! Monika ostře seřve Ornellu i svého manžela a poté je vyhodí z domu! Co se stalo?

Publikováno: 23.04.2018
Už v prvním díle nového pořadu Štiky bude velké dusno! Čím naštve Ornella svou maminku Moniku?

reklama

Dnes večer se můžete na obrazovkách Primy těšit na první díl očekávaného pořadu Štiky, který vám ukáže soukromí rodin Štikových a Koktových v hodně divokém světle. A už v prvním díle dojde na hodně vyostřené momenty, které ukáží, že vztahy v této famílii nejsou úplně ideální a zejména vztah mezi Monikou a dcerou Ornellou je téměř na bodu mrazu.

To se ukáže zejména při jedné z jejich divokých hádek, při které dcera nakousla velmi citlivé maminčiných záletů, o nichž se hodně píše také v médiích. Monika si ovšem její slova samozřejmě nenechala líbit a ihned vypukla drsná hádka, do níž se přidal také manžel Michal, jenž se své dcery v podstatě zastal. To ovšem neměl dělat. Moniky velký hněv totiž skončil tím, že začala svého manžela i Ornellu s rodinou vyhazovat ze svého domu! Jak vyhrocená situace nakonec dopadla?

To se dozvíte v show Štiky už dnes ve 21:30 na Primě!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Štiky (1) - Hádka
Ornella Koktová o svém otci

VIDEO: Drsná zpověď Ornelly Koktové! Svému otci by přála žhavou milenku. Co na to její maminka Monika?

Uvidíte ji v našem novém pořadu Štiky.

VIDEO: Nejšílenější natáčení všech dob? Štáb musel na place nové show Štiky dodržovat tato drsná pravidla! Co nesměli porušit?

reklama