Showbyznys

10. prosince 2018 12:42

redakce Prima Lajk

VIDEO: Duet roku!? Leoš Mareš boří internet nový songem s Karlem Gottem. Vážně je to ale taková pecka?

Slavný moderátor si konečně splnil svůj dávný sen. Bude z jeho duetu s Karlem Gottem česká píseň roku?

Už je to nějaký pátek, co oblíbený moderátor Leoš Mareš vzkřísil svoji hudební kariéru a plní si díky tomu nejeden sen. A nyní si splnil dokonce jeden z těch největších. Nazpíval totiž duet se samotným Karlem Gottem! V písní Být stále mlád pak spojili dohromady legendární Gottův refrén s Marešovým textem k písničce Už jsme zase starší. Song pak nazpívali po vzoru duetu Českého slavíka s německým rapperem Bushidem Für immer jung. A už teď je jasné, že z písně bude ohromný (nejen) virální hit.

Ani ne za den nasbíral song na YouTube přes 100 tisíc zhlédnutí a už teď je víceméně jasné, že tady se bude cílit daleko za úspěšnou milionovou hranici. Mareš pak ve svém dojemném statusu na Instagramu přiznává, že o společné písni a videoklipu s Karlem Gottem snil už od počátků své pěvecké kariéry. „Před 16 lety jsem napsal text o tom, jak ten čas letí. Bylo mi 26 a měl jsem sen, že by refrén k němu byla píseň ´Být stále mlád´, a že by ho zpíval Karel Gott,“ přiznává Mareš. A tento rok se mu na koncertě Karla Gotta v O2 Areně poprvé splnil a nyní ho zvěčnil v podobě videoklipu.

Ne všichni jsou však ze songu nadšení a v komentářích se už samozřejmě objevuje řada hejtrů, kteří upozorňují na to, že Mareš opravdu zpívat neumí a vlastně spíše recituje. A podle některých vtipných kritiků dokonce spíše moderuje. Nadšené ohlasy fanoušků ovšem samozřejmě převládají. I když je pak asi každému jasné, že z kvalitativního hlediska se nejedná o žádnou hudební revoluci, titul jednoho z nejúspěšnějších českých hitů roku asi duu Mareš/Gott bude v tomto případě stačit.


Přečtěte si také