Showbyznys

19. září 2018 14:10

redakce Prima Lajk

FOTO: Leoš Mareš opět drsně zaútočil na Kazmu! Provokatér prý po něm chtěl miliony a v jedné věci zásadně LŽE!

Kauza okolo nového dílu One Man Show ani nadále nekončí. Co vzkázal populární moderátor Kazmitchovi tentokrát?

Už je to týden, co internetový provokatér Kazma přišel ve své nové One Man Show s odhalením fingované nehody na Leoše Mareše. Jenže vášnivé debaty mezi fanoušky a hejtry ani nadále neustávají a své si o celé kauze samozřejmě myslí i slavný moderátor. Ten se ke Kazmové odhalení vyjádřil už minulý týden. Upozornil mimo jiné na to, že Kazma měl k pranku zcela jiné plány. Až Leošova neochota spolupracovat ho donutila změnit scénář a přijít s výslednou pointou dobré věci, která mu napravila reputaci. Jenže nyní se Mareš vyjádřil ke Kazmově kousku znovu a přišel s dalšími zajímavými informacemi.

K dalšímu útoku ho prý donutilo vyjádření režiséra One Man Show Markuse Kruga na Seznam.cz. „Titulek zněl ‚Leoš nám opravdu milion nabídl. My ale nechtěli, aby něco platil,‘ říká Kazmův režisér. Tak jsem si řekl, že bych vlastně rád uvedl tvrzení pana Kruga, skutečnou časovou souslednost událostí, na pravou míru,“ uvádí moderátor na svém Instagramu. Na následující fotce tedy uvádí, jak to celé podle něj bylo.

Kazma tak prý chtěl původně Ferrari na oběti dopravní nehod, Mareš mu ovšem místo toho nabídl milion korun. To však provokatérovi nestačilo a žádal dva miliony. S tím už ale moderátor nesouhlasil. Poté, co vyšel Leoš Mareš s celým incidentem najevo, mu Kazma prý psal, že Seznam následně částku vyrovná. Navíc se v popisku vyjadřuje k informaci, že luxusní auto bylo na leasing. Leoš dodatečně zjistil, že to nebyla pravda. Ferrari má totiž na úvěr, což je v tomto případě zásadní rozdíl. „Vůbec mi to celý týden nedošlo a ani jsem se té lži, která startuje celý příběh, nebránil,“ doplňuje Mareš. Zdá se, že tato kauza opravdu jen tak nevyšumí. Na čí straně je podle vás pravda?


Přečtěte si také