Youtuber Aik mluví o Kazmovi. 1
Autor: Aik a Johanka Youtuber Aik mluví o Kazmovi. 1

VIDEO: Slavný youtuber drsně útočí na Kazmu! Provokatér prý jen lže a v kauze Leoš mu nešlo o dobrou věc!

Publikováno: 14.09.2018
Kazmovo odhalení pranku na Leoše Mareše stále leží v žaludku mnoha lidem. Co si o něm myslí známý youtuber Aik Murczechy?
Aik - profil
Aik a Johanka
Aik Murczechy (vlastním jménem Lukáš Muřček) a Johanka Čunková jsou známým youtuberským párem, jenž... Přečíst celé

reklama

Kazmovu novou One Man Show, v níž odhalil, že ošklivá fingovaná nehoda na Leoše Mareše byla nakonec součástí dopravní osvěty pro častější zastavování u dopravních nehod, viděl už snad téměř každý. Ne všichni jsou ovšem z Kazmitchova kousku tentokrát nadšení. Zatímco jeho fanoušci jsou dojatí, mnozí mluví o blamáži, na které je podle dotáček i Leošova následného prohlášení vidět, že spolupráci s BESIPem Kazma původně vůbec neplánoval a pouze dodatečně vymyslel, jak si po nepovedeném pranku na Leoše napravit reputaci. A mezi kritiky patří i známý youtuber Aik Murczechy z populárního dua Aik a Johanka. A ten si s Kazmou opravdu nebere servítky.

Aik sice nezastírá kvality One Man Show, zároveň se však bez obalu pouští do podle jeho slov Kazmových nemorálních praktik, při nichž někoho dokonale zesměšní či mu přivodí trauma. A charita či kampaň na dobrou věc by podle něj neměla být postavena na tom, že se na jejím počátku někomu ublíží. Podle youtubera pak bylo Kazmovým cílem v případě Mareše opravdu vytvořit virální hit. Až když zjistil, že se z toho stal průser, přišel s nápadem na dobrou věc, aby ze sebe udělal hrdinu. Aik zkrátka internetovou hvězdu vůbec nešetří. Poslechněte si jeho názory sami, mnozí z vás s ním možná budou souhlasit.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Aik a Johanka - pravda o Kazmovi
Bára Poláková a její živý videoklip. 1

VIDEO: Kazma se může jít zahrabat! Zpěvačka Bára Poláková natočila první živý klip na světě, s kterým dobývá internet

Aik žádá Johanku o ruku

VIDEO: Nejšílenější žádost o ruku?! Youtuber Aik předstíral únos, přítelkyně musela plnit bizarní úkoly! Co všechno musela dělat?

reklama