návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Slavný youtuber drsně útočí na Kazmu! Provokatér prý jen lže a v kauze Leoš mu nešlo o dobrou věc!

Kazmovo odhalení pranku na Leoše Mareše stále leží v žaludku mnoha lidem. Co si o něm myslí známý youtuber Aik Murczechy?
Vydáno: 14.09.2018
Youtuber Aik mluví o Kazmovi. 1
Autor: Aik a Johanka Youtuber Aik mluví o Kazmovi. 1

Kazmovu novou One Man Show, v níž odhalil, že ošklivá fingovaná nehoda na Leoše Mareše byla nakonec součástí dopravní osvěty pro častější zastavování u dopravních nehod, viděl už snad téměř každý. Ne všichni jsou ovšem z Kazmitchova kousku tentokrát nadšení. Zatímco jeho fanoušci jsou dojatí, mnozí mluví o blamáži, na které je podle dotáček i Leošova následného prohlášení vidět, že spolupráci s BESIPem Kazma původně vůbec neplánoval a pouze dodatečně vymyslel, jak si po nepovedeném pranku na Leoše napravit reputaci. A mezi kritiky patří i známý youtuber Aik Murczechy z populárního dua Aik a Johanka. A ten si s Kazmou opravdu nebere servítky.

Aik sice nezastírá kvality One Man Show, zároveň se však bez obalu pouští do podle jeho slov Kazmových nemorálních praktik, při nichž někoho dokonale zesměšní či mu přivodí trauma. A charita či kampaň na dobrou věc by podle něj neměla být postavena na tom, že se na jejím počátku někomu ublíží. Podle youtubera pak bylo Kazmovým cílem v případě Mareše opravdu vytvořit virální hit. Až když zjistil, že se z toho stal průser, přišel s nápadem na dobrou věc, aby ze sebe udělal hrdinu. Aik zkrátka internetovou hvězdu vůbec nešetří. Poslechněte si jeho názory sami, mnozí z vás s ním možná budou souhlasit.

Aik a Johanka - pravda o Kazmovi
Aik a Johanka - pravda o Kazmovi
Bára Poláková a její živý videoklip. 1

VIDEO: Kazma se může jít zahrabat! Zpěvačka Bára Poláková natočila první živý klip na světě, s kterým dobývá internet

Aik žádá Johanku o ruku

VIDEO: Nejšílenější žádost o ruku?! Youtuber Aik předstíral únos, přítelkyně musela plnit bizarní úkoly! Co všechno musela dělat?

Článek je zařazen v: Aik Murczechy , Aik a Johanka , youtuber , názor , Kazma , Kazma Kazmitch , 1z10 , 1z10.cz , odhaleno

reklama