Youtubeři

14. září 2018 15:10

redakce Prima Lajk

VIDEO: Slavný youtuber drsně útočí na Kazmu! Provokatér prý jen lže a v kauze Leoš mu nešlo o dobrou věc!

Kazmovo odhalení pranku na Leoše Mareše stále leží v žaludku mnoha lidem. Co si o něm myslí známý youtuber Aik Murczechy?

Kazmovu novou One Man Show, v níž odhalil, že ošklivá fingovaná nehoda na Leoše Mareše byla nakonec součástí dopravní osvěty pro častější zastavování u dopravních nehod, viděl už snad téměř každý. Ne všichni jsou ovšem z Kazmitchova kousku tentokrát nadšení. Zatímco jeho fanoušci jsou dojatí, mnozí mluví o blamáži, na které je podle dotáček i Leošova následného prohlášení vidět, že spolupráci s BESIPem Kazma původně vůbec neplánoval a pouze dodatečně vymyslel, jak si po nepovedeném pranku na Leoše napravit reputaci. A mezi kritiky patří i známý youtuber Aik Murczechy z populárního dua Aik a Johanka. A ten si s Kazmou opravdu nebere servítky.

Aik sice nezastírá kvality One Man Show, zároveň se však bez obalu pouští do podle jeho slov Kazmových nemorálních praktik, při nichž někoho dokonale zesměšní či mu přivodí trauma. A charita či kampaň na dobrou věc by podle něj neměla být postavena na tom, že se na jejím počátku někomu ublíží. Podle youtubera pak bylo Kazmovým cílem v případě Mareše opravdu vytvořit virální hit. Až když zjistil, že se z toho stal průser, přišel s nápadem na dobrou věc, aby ze sebe udělal hrdinu. Aik zkrátka internetovou hvězdu vůbec nešetří. Poslechněte si jeho názory sami, mnozí z vás s ním možná budou souhlasit.


Přečtěte si také