návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Youtuberská dvojice Aik a Johanka brutálně demoluje vlastní byt! Přežilo jejich totální destrukci vůbec něco?

Když už ničit, tak pořádně!
Vydáno: 21.04.2018
Aik a Johanka - destrukce
Autor: Aik a Johanka Aik a Johanka - destrukce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to teprve pár týdnů, co youtuberská dvojice Aik a Johanka napálila (za našeho přispění) celý internet svým fingovaným rozchodem, aby poté následovaly jejich epické zásnuby. A po zásnubách logicky přichází na řadu zvelebení jejich hnízdečka lásky. Začaly proto se sérií videí jednoduše nazvanou Rekonstrukce, v níž předělávají dosti starý byt k obrazu svému. A vzhledem k tomu, že je byt v opravdu špatném stavu, to nebude nic jednoduchého.

K přestavbě bytu pak přirozeně patří i destrukce starého nábytku. A Aik vám v tomto exkluzivním bonusovém videu z jejich série ukáže, jak má správné ničení nábytku vypadat. A je to samozřejmě epické a zábavné. Takže se nezapomeňte kouknout již v sobotu večer na další díl jejich rekonstrukce. A u nás na webu se můžete již brzy těšit na další bonusové střípky.

Aik a Johanka - destrukce bytu
Aik a Johanka - destrukce bytu
Aik a Johanka - pokažené zásnuby

VIDEO: Trapas roku? Youtuber Aik požádal přítelkyni Johanku o ruku. Zásnuby ale dopadly jinak, než byste čekali

Hledá se super bavič - trailer

VIDEO: Slavný youtuberský pár Aik a Johanka hledá novou hvězdu internetu! Podívejte se na ty největší trapasy, které zažili během castingu!

Článek je zařazen v: Aik a Johanka , Aik Murczechy , Johanka Čunková , youtuber , destrukce bytu