Aik a Johanka - destrukce
Autor: Aik a Johanka Aik a Johanka - destrukce

VIDEO: Youtuberská dvojice Aik a Johanka brutálně demoluje vlastní byt! Přežilo jejich totální destrukci vůbec něco?

Publikováno: 21.04.2018
Když už ničit, tak pořádně!
Aik - profil
Aik a Johanka
Aik Murczechy (vlastním jménem Lukáš Muřček) a Johanka Čunková jsou známým youtuberským párem, jenž... Přečíst celé

reklama

Je to teprve pár týdnů, co youtuberská dvojice Aik a Johanka napálila (za našeho přispění) celý internet svým fingovaným rozchodem, aby poté následovaly jejich epické zásnuby. A po zásnubách logicky přichází na řadu zvelebení jejich hnízdečka lásky. Začaly proto se sérií videí jednoduše nazvanou Rekonstrukce, v níž předělávají dosti starý byt k obrazu svému. A vzhledem k tomu, že je byt v opravdu špatném stavu, to nebude nic jednoduchého.

K přestavbě bytu pak přirozeně patří i destrukce starého nábytku. A Aik vám v tomto exkluzivním bonusovém videu z jejich série ukáže, jak má správné ničení nábytku vypadat. A je to samozřejmě epické a zábavné. Takže se nezapomeňte kouknout již v sobotu večer na další díl jejich rekonstrukce. A u nás na webu se můžete již brzy těšit na další bonusové střípky.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Aik a Johanka - destrukce bytu
Aik a Johanka - pokažené zásnuby

VIDEO: Trapas roku? Youtuber Aik požádal přítelkyni Johanku o ruku. Zásnuby ale dopadly jinak, než byste čekali

Hledá se super bavič - trailer

VIDEO: Slavný youtuberský pár Aik a Johanka hledá novou hvězdu internetu! Podívejte se na ty největší trapasy, které zažili během castingu!

reklama