Youtubeři

7. prosince 2018 16:38

redakce Prima Lajk

Tohle jsou nejsledovanější videa na českém YouTube za rok 2018! Vyhrál Jirka Král, Tary, nebo Mína?

Bylo u českých diváků nejsledovanější rozloučení slavného youtubera, nebo více zaválely letošní fenomény Tary či Mína?

Jako každý rok, i letos vyhlásil Google v rámci projektu YouTube Rewind 10 nejsledovanějších videí roku na českém YouTube. A již tradičně se tento žebříček hemží kousky od slavných youtuberů. V minulých letech se z vítězství radoval např. Misha s Pokémon GO Songem a loni vyhrála Kovyho parodie na hit Despacito. A kdo se raduje letos? Řekněme, že vítěz není úplně překvapivý.

Nejsledovanějším nehudebním videem na českém YouTube se totiž stal dokument Jirky Krále Byl jsem youtuber, v němž se rozloučil se svou youtuberskou kariérou a na populárních stránkách má již přes 2 miliony zhlédnutí. Z youtuberů pak zabodovala také Johanka Čunková z dua Aik a Johanka se svým aprílovským songem Dělám si to sama, Kovy se zde může pochlubit hned dvěma zářezy a zabodoval také jeden z letošních nejsledovanějších youtuberů Tary, když se (marně) snažil naučit parkour youtuberku Carrie Kirsten.

Svým způsobem se ovšem nejsledovanějšími youtubery stali také Pjay a mladá Mína. Jejich internetový hit Basic Boy se totiž stal nejsledovanějším hudebním videem s více než 9 miliony zhlédnutí. Hned za nimi pak skončil Kazma s miliony hvězdnými hosty a písní Cizí zeď. Na celou topku nejsledovanějších videí se můžete podívat zde:

1. Jirka Král – Byl jsem youtuber 2. Lacko prišiel pred porotu s vlastnou pesničkou! 3. Johanka Čunková – Dělám si to sama (feministický song) 4. Prezidentský AZ-kvíz 5. Tereza Mašková – Jednoho dne se vrátíš (Věra Špinarová) 6. Kovy – Druhé kolo 7. Anna Šulc, Luboš je celkem fajn – Kamarád nebo přítel? 8. Tary – Učím youtubery parkour #17 s Carrie Kirsten 9. Alpine Skiing | Ladies‘ Super-G | Pyeongchang 2018 – vítězství Ester Ledecké na Olympiádě 10. Kovy – Coming Out


Přečtěte si také