Youtubeři

8. prosince 2017 14:19

redakce Prima Lajk

Tohle je nejsledovanější video na českém YouTube roku 2017! Vyhrál Misha, Kovy nebo Despacito?

Byl u českých internetových diváků nejsledovanější některý youtuber, nebo největší světový hit tohoto roku?

Jako každý rok, i letos vyhlásil Google v rámci projektu YouTube Rewind 10 nejsledovanějších videí roku na českém YouTube. Loni tento žebříček opanoval malý Misha se svým PokémonGo Songem a dalšími šílenými videi. Obhájil i letos cenné vítězství?

Kdepak, u Mishy s Metadonem se letos žádný virální hit neurodil, a tak nemohli pomýšlet ani na účast v elitní desítce. Letošním vítězem se pak stal jeden z nejpopulárnějších youtuberů současnosti Kovy se svou parodií na megahit Despacito. Tu zhlédlo více než 7 milionů lidí. Youtubeři ovšem ve velké míře opanovali skoro celý žebříček.

Druhý totiž skončil Martin Carev z kanálu Jmenuju se Martin se skečem Kdyby Byly Písničky V Realitě 2. Bodovala pak také Shopaholic Nicol se svou písní Ztracená, youtuber Hendys, prank Jana Michaloviče, parkourista Tary či známý youtuberský pár Aik a Johanka se svým povedeným songem Tvoje Mama. Mezi nejsledovanějšími songy v České republice pak patřil Ed Sheeran s Shape of You a samozřejmě (tentokrát původní) Despacito. Na celou topku nejsledovanějších videí se můžete podívat.

1. Despacito (ČESKÁ PARODIE) - Kovy 2. Kdyby Byly Písničky V Realitě 2 - Jmenuju se Martin 3. Hvězdy Zanzibaru - Billa 4. Fotbalista roku – Leoš Mareš 5. Lajna 1. díl – Únos 6. Ztracená [OFFICIAL VIDEO] – Shopaholic Nicol 7. Český Hello Neighbor song! – Hendys 8. Tvoje Mama! – Aik a Johanka 9.Jak přeskakovat ploty #3 - TARY

Na výčet toho nejlepšího z českého YouTube se můžete podívat zde.


Přečtěte si také