Showbyznys

5. listopadu 2021 14:07

redakce Prima Lajk

VIDEO: Jakub Prachař si drsně rýpl do bývalky Agáty z LIKE HOUSE 2! S kým by žil raději než s ní?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (10) – Jakub Prachař si rýpnul do Agáty

Oblíbený herec a porotce Česko Slovensko má talent si ani delší dobu po rozchodu nebojí rýpnout do své bývalé manželky Agáty Hanychové. Co jí vzkázal tentokrát?

Zatímco populární modelka a moderátorka Agáta Hanychová v uplynulých dnech řádila v reality show LIKE HOUSE 2, kterou však po osmi dnech opustila, jejího bývalého manžela Jakuba Prachaře mohou diváci aktuálně vídat mimo jiné coby porotce ve známé talentové show Česko Slovensko má talent. Všichni si tak nějak špitají, že vztah mezi bývalým párem není zrovna ideální. A Jakub to svou nejnovější narážkou v talentové soutěži vlastně tak trochu potvrdil.

Situace nastala ve chvíli, kdy na pódiu vystoupil dvacetiletý Ivo Růžička coby drag queen a svým převtělením do nádherné ženy šokoval i samotného moderátora Davida Gránského, jenž byl přesvědčený, že k němu přichází skutečná dívka. Ivo pak oslnil i porotu, samozřejmě i svým parádním výkonem, k němuž patřil i tanec na podpatcích. Za jeho výkon ho diváci odmění potleskem vestoje. „Strašně sexy a ještě k tomu máš neuvěřitelně sympatický ten kukuč,“ hodnotí nadšeně Marta Iva. „A to je kompletní výhra,“ dodává

A právě ve chvíli, kdy porotci na Iva pěli chválu, přišel Prachař se svým rýpancem. „Sympatická holka se smyslem pro humor. To bych radši žil s ní než se svou bývalou ženou,“ navezl se Jakub evidentně do exmanželky Agáty, která se po bouřlivém rozvodu se známým hercem vrátila zpátky ke svému dívčímu příjmení Hanychová. A z jeho narážky asi nebude mít dvakrát radost.

Nový díl talentové show Česko Slovensko má talent sledujte na Primě každý pátek od 20:15. Na minulé díly se můžete podívat v našem ARCHIVU.