Showbyznys

23. června 2016 11:44

redakce Prima Lajk

VIDEO: Kazma je tu s další pohádkou! V odfláknutém videu tvrdí, že přiletěl vrtulníkem a na hranicích zapálil auto!

Největší virální hit poslední doby má další pokračování. A internetová hvězda v něm zase dělá ze všech hlupáky.

Kazmův tajný výlet do Ruska, při němž se v kostýmu infiltroval až na mistrovství světa v hokeji, viděli snad všichni. I přesto, že se podle nás jednalo o očividný fake, jeho šílenému kousku mnozí uvěřili a Kazma sám opakovaně tvrdil, že všechno ve videu je naprostá pravda. A aby všem ukázal, že měl celý road trip opravdu totálně promyšlený, přichází nyní s pokračováním, v němž nám ukazuje, jak se dostal bez víz zpátky do Česka. A udělal tak ze sebe ještě většího klauna.

Vážně mu někdo uvěří, že se dostal z Ruska vrtulníkem pilotovaným Ivo Lukačovičem, majitelem Seznamu.cz? Jeho argument o tom, že na letišti poté jeho nabrané pasažéry nekontrolují, by možná ještě prošel. Dostat ale na takový výlet potřebná letecká povolení ze státu EU do Ruska, ještě navíc za současné politické situace, by ovšem asi bylo krajně obtížné. Fakt, že tímto vrtulníkem pak doletěl až do České republiky, je pak také krajně úsměvný. Stejně jako nemilý důkaz toho, že by si měl Kazma trošku procvičit zeměpis. Podle jeho mapy v pořadu se totiž nenacházel u hranice s Litvou, ale Lotyšskem.

Nejvíce spekulovat se však dá nad samotným místem, na kterém Kazma nasedl do vrtulníku. Podle krajiny se dá totiž předpokládat, že tato pasáž byla dotočena už v České republice. Kazmova historka má prostě zase víc děr než ementál a je na jeho poměry až nečekaně odfláknutá. Na druhou stranu, přesně takové reakce nahrávají Kazmovi do karet a vyvolává přesně ty diskuze, které očekává. I když si ze svých fanoušků dělá zase legraci.

Sdílejte článek
Štítky Litva výlet Evropská unie Kazma Kazmitch Lotyšsko Česko Rusko pohádka Mistrovství světa v ledním hokeji Ivo Lukačovič

Přečtěte si také