Showbyznys

3. prosince 2015 17:57

Michal Chalupa

VIDEO: Konflikt v Prostřeno! se přelije do hádky o lhářích a nepřizpůsobivých…

Páteční a tudíž poslední Prostřeno! z Ústeckého kraje probíhá v režii skrytého favorita tohoto týdne Milana. Ačkoliv večeře i všechno související v jeho podání probíhá perfektně, pohodu naruší nepříjemný konflikt mezi Monikou a Patrikem.

Patrik je tak trochu frflal a nic moc mu není po chuti. Možná si stále stěžuje pouze proto, aby své soupeře shodil a pojistil si šance na výhru. To proto, že má za výhru v Prostřeno! slíbenou svatbu s partnerkou. Ale v posledním díle to pro něj bylo i osobní. To když se po trochu zákeřné kritice chytil s Monikou.

Tu označil za lhářku poté, co se vysmívala jeho nápadu, kdy pro zábavu druhé vzal do tiskárny, kde pracuje. „Jak tě mohlo napadnout, že by nás to mohlo bavit? To byla nejhorší zábava v životě,“ řekla mu maminka na mateřské a tím si Patrika nadobro popudila.

„Jsi člověk, který si nevěří, a raději lidem lžeš. Dokázala jsi, že jsi ulhaný člověk. Jsem rád, že už tě nikdy neuvidím,“ soptí tiskař. Jako vrchol všeho vmete mamině z Litvínova nejen, že je fajn, že už se spolu nikdy neuvidí, ale také jí doporučí: „Jestli se ti mezi našima nepřizpůsobivýma žije dobře, tak si tam zůstaň!“ Prostě pohoda…

Prostřeno! sledujte od pondělí do pátku v 17.50 na Primě.


Přečtěte si také