Dan Bilzerian přišel o účet. 1
Autor: Instagram.com/Dan Bilzerian Dan Bilzerian přišel o účet. 1

VIDEO: Královi Instagramu Bilzerianovi zablokovali účet! Dával totiž prsatým modelkám peníze, když udělají...

Publikováno: 10.05.2019
Samozvaný král Instagramu zase jednou všechny naštval a pořádně na to doplatil. Co po sexy modelkách vlastně chtěl?

reklama

Americký boháč Dan Bilzerian, jenž se kvůli své obří internetové popularitě stále nazývá králem Instagramu, nikdy nešel pro kontroverzi daleko. Ostatně, svým neustálým chlubením životem v luxusu a divokými party se sexy modelkami v plavkách drásá nervy mnoha lidem. Svým aktuálním kouskem to pak u mnohých zase malinko přepískl.

Na sociální síti Twitch na účtu své firmy Ignite totiž zveřejnil video, na němž přemlouvá sexy modelky k hodně netradiční challenge. Chce totiž po nich, aby na běžícím pásu uběhly vzdálenost jedné míle pod pět minut. Pokud to zvládnou, dá jim Bilzerian peněžní odměnu v přepočtu necelých 700 tisíc korun! A pár modelek se této výzvy opravdu zúčastnilo. Jenže výsledné video bylo pro Twitch tak nepřijatelné, že ho smazalo a následně zablokovalo zmiňovaný Bilzerianův účet. Jak je to možné?

 

 

Zmiňované krásky, zejména prsatá instagramová modelka Kinsey, totiž měly na sobě velmi tenoučké plavky. Kamera navíc při jejich běhu zabírala samozřejmě hlavně jejich prsa a zadeček. Což mnoha hejtrům přišlo sexistické a nedůstojné. Taky vám tohle přijde od Bilzeriana přes čáru, nebo je reakce lidí a sociální sítě přehnaná?

 

 

Král Instagramu Dan Bilzerian.

GALERIE: Kráska prozradila, co sprostého musela udělat, aby se dostala na párty Dana Bilzeriana! Holky, dokázaly byste to?

Párty Dana Bilzeriana 2

GALERIE: Kráska odhalila, jak to skutečně vypadá na divokých párty Dana Bilzeriana! Jsou plné sexu a holky zde…

reklama