Showbyznys

10. května 2019 15:53

redakce Prima Lajk

VIDEO: Královi Instagramu Bilzerianovi zablokovali účet! Dával totiž prsatým modelkám peníze, když udělají...

Samozvaný král Instagramu zase jednou všechny naštval a pořádně na to doplatil. Co po sexy modelkách vlastně chtěl?

Americký boháč Dan Bilzerian, jenž se kvůli své obří internetové popularitě stále nazývá králem Instagramu, nikdy nešel pro kontroverzi daleko. Ostatně, svým neustálým chlubením životem v luxusu a divokými party se sexy modelkami v plavkách drásá nervy mnoha lidem. Svým aktuálním kouskem to pak u mnohých zase malinko přepískl.

Na sociální síti Twitch na účtu své firmy Ignite totiž zveřejnil video, na němž přemlouvá sexy modelky k hodně netradiční challenge. Chce totiž po nich, aby na běžícím pásu uběhly vzdálenost jedné míle pod pět minut. Pokud to zvládnou, dá jim Bilzerian peněžní odměnu v přepočtu necelých 700 tisíc korun! A pár modelek se této výzvy opravdu zúčastnilo. Jenže výsledné video bylo pro Twitch tak nepřijatelné, že ho smazalo a následně zablokovalo zmiňovaný Bilzerianův účet. Jak je to možné?

Zmiňované krásky, zejména prsatá instagramová modelka Kinsey, totiž měly na sobě velmi tenoučké plavky. Kamera navíc při jejich běhu zabírala samozřejmě hlavně jejich prsa a zadeček. Což mnoha hejtrům přišlo sexistické a nedůstojné. Taky vám tohle přijde od Bilzeriana přes čáru, nebo je reakce lidí a sociální sítě přehnaná?

Sdílejte článek
Štítky peníze video Instagram sázka účet Twitch modelky Dan Bilzerian

Přečtěte si také