VIDEO: Natočil Yzomandias nejlepší český klip všech dob? Český rapper ve virálním hitu ukazuje konkurenci, jak se to dělá

Yzomandias a jeho Milion+ přišlo s virálním hitem a klipem, za který by se nestyděly ani zahraniční produkce.

Yzomandias patří bez pochyby mezi nejoblíbenější české rappery současnosti a on i jeho Milion+ se momentálně nachází asi na vrcholu popularity. A nyní zase ukázal, že na naší scéně diktuje trendy, a to asi nejen ty youtuberské. Před pár dny totiž ve spolupráci s parťákem Nik Tendem vydal velmi ambiciózní videoklip s názvem Melanž, jenž se skládá rovnou ze čtyř jeho tracků. A je to opravdu pořádná rapová nálož!

Klip se totiž opravdu vydařil, je plný skvělé práce s kamerou, parádních záběrů a nechybí ani triková sekvence s kulkou. To všechno v tom nejlepším ztvárnění, za které by se nestyděla ani řada zahraničních produkcí. Videoklip má pak během pouhých pěti dnů už takřka milion zhlédnutí, což je za tak krátkou dobu hodně slušná nálož, a Melanž tak samozřejmě aktuálně vládne youtuberským trendům. A nejspíš asi ještě chvilku bude. Klip totiž sklízí za své provedení jen samou chválu a mnozí nadšení fanoušci ho v komentářích považují za nejlepší český videoklip všech dob! Souhlasíte s nimi?


Přečtěte si také