VIDEO: Sexy Amber Heard a Johnny Depp se museli potupně omlouvat Austrálii na kameru! Bylo to za...

Devětadvacetiletá manželka hvězdy Pirátů z Karibiku neměla zrovna šťastný rok. Když jela do australského Queenslandu navštívit Deppa během natáčení nejnovějšího pirátského filmu, vzala si s sebou i své psy, to ale Austrálie zakazuje.

Zvířata totiž neměla potřebné kontroly, takže se Amber Heard dopustila pašování a porušila přísnou karanténu. To se jí podařilo díky letu soukromým letadlem. Austrálie nejprve vyhrožovala, že psy nechá utratit, hvězda ale naštěstí odvezla své miláčky z kontinentu včas.

Nicméně tím případ neskončil a hvězdný pár musel před australský soud. Tam se ukázalo, že pro celebrity platí stejné zákony jako pro ostatní. Amber dostala měsíční podmínku a k tomu pokutu tisíc australských dolarů. Přitom jí hrozilo až deset let za mřížemi a pokuta 265 tisíc australských dolarů.

Páreček následně nahrál video, kde se Austrálii omlouvá, jenže to vůbec není omluva, jakou byste čekali. Spíš je to výsměch australskému státu. Amber sice vypadá, že se rozbrečí, ale její omluva vůbec není upřímná. „Austrálie je úžasným ostrovem, pokladnicí výjimečných rostlin, zvířat i lidí,“ říká Amber a Depp dodává, že tohle všechno musí být ochráněno. „V Austrálii není mnoho domácích miláčků a nemocí, které jsou jinde na světě běžné. Proto musí mít Austrálie tvrdé ochranářské zákony,“ vysvětluje herečka. Depp pak lakonicky dodává: „Australani jsou stejně tak výjimeční, vřelí a zároveň přímí. Nerespektujete-li jejich zákony, dají vám to jasně najevo.“ Heard pak dodala, že je jí líto, že psy „neproclila“ a Depp doplnil, aby lidé všechno proclili, když do Austrálie cestují. Zní vám to jako omluva? Moc ne…

Sdílejte článek
Štítky pes Austrálie Johnny Depp videokamera AMBER

Přečtěte si také