Showbyznys

27. září 2021 12:48

redakce Prima Lajk

VIDEO: Záběry ze zatčení influencerky Zuzany Plačkové! Opravdu hvězdu Hotelu Paradise zadrželi kvůli drogám?

Slovenská královna Instagramu a tvář oblíbené reality show skončila společně s partnerem v poutech. Co se stalo?

Zuzana Strausz Plačková patří mezi největší slovenské hvězdy Instagramu, která se ráda chlubí životem v luxusu a svým sexy zevnějškem, na nějž si pomohla mnoha plastickými zákroky. Jenže jak se zdá, nyní bude muset řešit mnohem vážnější problémy. Populární influencerku a podnikatelku s takřka 800 tisíci followery a jejího manžela Reného Strausza totiž zatkla dnes ráno v jejím domě v Miloslavově během razie zásahovka. O události informovaly stanice TV JOJ a Markíza.

Podle informací televize Markíza se jedná o velkou policejní akci Slovenské Národní kriminální agentury (NAKA), která zasahovala v pondělí na několika místech včetně bytu influencerky v Bratislavě. Zatýkání a razie se týkají skupiny lidí, která měla podle prvních informacích obchodovat s drogami. Podle TV JOJ policisté zadrželi také 38letého Tibora G., který se věnuje bojovému umění. Hlavu údajné zločinecké skupiny zadrželi policisté v Hlohovci. Zatčeno mělo být celkem 10 lidí.

Plačková není známá jen díky svému Instagramu a životem v luxusu, ale také účinkováním v reality show Hotel Paradise, kde o sobě coby Playmate dávala pořádně vědět a byla jednou z nejvýraznějších tváří pořadu. Po skončení pořadu se stala nejen známou influencerkou, ale navíc se změnila k nepoznání. Dala sbohem blond vlasům, zhubla a cizí jí nejsou plastiky a jiné kosmetické zákroky. Nechávala si např. zvětšovat rty. Loni v listopadu např. byla na plastice obličeje u proslulého ukrajinského chirurga, který jí proměnil tvář podle jejích představ. Kromě faceliftingu si nechala např. rozpustit právě své proslulé obří rty. Za zákrok zaplatila skoro milion korun.

Její účinkování v reality show Hotel Paradise si můžete připomenout v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také