Showbyznys

14. září 2022 15:04

redakce Prima Lajk

VIDEO: Známý český rapper Sensey byl zatčen! Co se skutečně stalo?

Má oblíbená tvář české hip-hopové scény opět problémy se zákonem?

Sensey patří už pár let mezi oblíbené české rappery, který se těší popularitě zejména u mladé generace a nedávno na sebe mediálně upozornil také vítězným zápasem na akci Clash of the Stars. A jak před pár dny přiznal v pořadu Podcast bez názvu, právě drsný trénink a těžká dřina ho daly po divokém psychickém i drogovém období opět dohromady. Jenže jak se zdá, problémy se ho drží i nadále.

Během pondělí totiž obletěly sociální sítě záběry, na nichž je rapová hvězda zatčena policií. Ostatně i sám Sensey těsně před zatčením sdílel na svých InstaStories záběry, kdy ho navštívila policie v hotelovém pokoji, a zdálo se, že si z jejich přítomnosti nic nedělá. I přesto byl o pár minut později odvezen v poutech pryč. Proč byl ale rapper vůbec zatčen a jedná se o něco vážného? To můžeme zatím jen spekulovat. Podle informací webu TheMag.cz ale policie přijela na udání.

Fanoušci na internetu se začali obávat, zda nebyl zadržen kvůli svým přiznáním, které řekl právě v pořadu Podcast bez názvu známého youtubera Vládi. Zde např. přiznal, že byl kvůli rvačce, při níž skončil jeden muž s vyraženými zuby a zlomenou čelistí, dokonce nějaký čas hledaný a nechtěl o celé záležitosti kvůli policii příliš mluvit. Prásknul pak i další zkušenosti s policií, např. kvůli ukradené kameře. Sensey tak není na policejních stanicích žádným nováčkem. Zda se ovšem jedná následek některých z jeho předchozích kauz či něco zcela jiného, se zatím neví.

Sám Sensey už je ale na svobodě a zdá se, že celou kauzu bere s nadhledem. Fanoušky pak uklidňuje tím, že nic nebylo tak vážné, jak se na první pohled zdálo. „Jsem v pohodě, nic velkýho to nebylo. Moc nafouklá pi*ovina,“ napsal Sensey na InstaStories. Tak uvidíme, zda nám Sensey někdy prozradí více.

Sdílejte článek

Přečtěte si také