Youtuberka Týnuš Třešničková se chtěla pomstít herečce Nikol Štíbrové! Ta ji znova drsně utřela!

Svár mezi fashion youtuberkou Týnuš Třešničkovou a herečkou Nikol Štíbrovou přituhuje.

Minulý týden jsme psali o tom, že se populární herečka Nikol Štíbrová pustila do youtuberky Týnuš Třešničkové za její komentáře o Češích, o kterých prohlásila, že jsou konzervy. Týnuš tomu pak ještě nasadila korunu, když zároveň řekla, že by se holky neměly stydět chodit bez podprsenek. Zapomněla ale na to, že většina holek za sebou nemá ty samé plastické operace co ona. Štíbrová následně svým typickým humorem Týnuš zaslouženě shodila na svých sociálních sítích a tím se zdálo, že to skončí.

Týnuš ale tento týden udeřila zpět, když v jednom ze svých videí prohlásila, že žádnou Nikol Štíbrovou nezná. Celkem odvážné tvrzení vzhledem k tomu, že je herečka daleko populárnější a většina mladých dívek ji zná i díky její práci na pořadu 3v1.

Každopádně Nikol tenhle komentář neušel a tak opět reagovala: „Hm, takže Týnuš Třešínka na svém youtubu uvedla, že neví, kdo jsem, takže určitě budu hodně úspěšná. Kromě toho, že je konzerva, pač mě ještě nesleduje, dělá školáckou chybu. Týnuš, až budeš chtít jednou děcku utřít h*vno páskem od Gučiho a vono to z nějakýho neznámýho důvodu nepude, budeš litovat, žes nesledovala můj instablogísek. Vlhčený ubrousky! Anebo do sprchy, jestlis to nechala zaschnout. No dobře… Ale pak už bude pozdě, pak už za mnou pro radu nechoď.“

Pro ty, kteří to počítají, Nikol aktuálně vede nad Týnuš 2:0.


Přečtěte si také