VIDEO: Naštvaná Týnuš Třešničková drsně útočí na Fattyho holku a vysvětluje skandál s týráním zvířat. Všichni se jí za to smějí

Tahle obhajoba se Týnuš opravdu moc nepovedla.

Český youtuberský rybníček už nějaký týden řeší menší kauzu okolo beuty bloggerky Týnuš Třešničkové. Internetová hvězdička si totiž nechala udělat řasy z kožichu, konkrétně z norka, čímž se pro mnohé lidi stala velkým trnem v oku. Obzvláště pak pro přítelkyni Fatty Pillowa, Sáru Holanovou, která bojuje proti týrání zvířat a na Týnuš několikrát verbálně zaútočila.

Naposledy si ji vzala do parády tehdy, kdy se nechala na 12 hodin zavřít dobrovolně do klece. Třešničková tak toto odporné týrání a zabíjení zvířat podle Sáry podporuje a vadí jí také fakt, že prý maže negativní komentáře a nechce se k situaci vyjádřit. Tedy až doteď.

Týnuš Třešničková totiž nejspíš neustála tlak fanoušků a rozhodla se přijít se svým upřímným vyjádřením, jímž ovšem paradoxně mnohé příznivce i hejtry naštvala ještě víc. Youtuberka přiznává, že udělala chybu, jelikož o způsobu vytrhávání srsti z norků nic nevěděla, a poté, co se o celé kauze dozvěděla, rozhodla se zmíněné řasy přestat propagovat. Zároveň ovšem atakuje i diváky, kteří jsou podle ní ovce, jež na ni útočily i přesto, aniž by si zjistily celou pravdu. Zároveň ovšem přijde se zmiňovaným přiznáním, čímž si Týnuš malinko protiřečí. Ostatně jako podle hejtrů několikrát ve videu.

Třešničková si pak ani neodpustí menší útok na svou sokyni Sáru. Té se snaží vysmát s tím, že se Sára pouze snaží parazitovat na jejím známějším jménu. Nelíbí se jí ani to, že Sára dává i přes svou dobrou věc do videí řadu reklam, a chlubí se, že ona sama nemá v tomto videu žádné. Jen se nějak zapomněla zmínit, že její ostatní příspěvky jsou vlastně hlavně propagací různého oblečení či make-upů, takže si tentokrát ty reklamy opravdu mohla odpustit.

Týnuš se zkrátka její obhajoba plná rozporů příliš nepovedla. Zatímco někteří příznivci ji za její slova chválí, mnohým lidem a youtuberům je spíš pro smích. Co si myslíte vy? Povedlo se jí napravit reputaci, nebo je na tom nyní ještě hůř?


Přečtěte si také