Showbyznys

27. března 2020 14:12

redakce Prima Lajk

Zpěvák skupiny Rammstein je kvůli koronaviru v nemocnici! Bojuje kvůli nemoci o život?

Šířícím se onemocněním se nakazila další slavná osobnost. A tentokrát bohužel nejde jen o mírné příznaky.

Koronavirus si nevybírá a nákazu nebezpečným virem už potvrdila i řada známých osobností v čele s Tomem Hanksem, princem Charlesem či kontroverzní Gretou Thunberg. Dnes pak nakažení koronavirem oznámil také britský premiér Boris Johnson. Všichni z nich mají ovšem jen mírné příznaky. Tentokrát se ovšem koronavirem nakazila osobnost, jejíž příznaky bohužel tak lehké nejsou.

Nakažení koronavirem bylo totiž potvrzeno u frontmana legendární skupinu Rammstein Tilla Lindemanna. Ten se nakazil během koncertování se svým sólo projektem v Moskvě minulý týden a ihned po svém návratu do Německa byl převezen do nemocnice, kde byl umístěn na jednotku intenzivní péče. Zpěvák měl podle bulvárního serveru Bild vysoké horečky a zápal plic a v jednu chvíli byl jeho stav opravdu velmi vážný.

Nyní už se ovšem jeho stav údajně zlepšuje a měl by být snad mimo jakékoliv ohrožení. Skupina Rammstein měla v květnu odstartovat své velké turné. Vzhledem k aktuální situaci ve světě a zpěvákově stavu jsou však tyto plány v ohrožení. Doufejme tedy, že Till Lindemann má opravdu už to nejhorší za sebou. Přejeme mu brzké uzdravení.

AKTUALIZACE: Skupina Rammstein vydala oficiální prohlášení, podle něhož byl zpěvákův test na koronavirus ve skutečnosti negativní! Z jednotky intenzivní péče byl navíc přesunut a daří se mu mnohem lépe.

Sdílejte článek
Štítky zpěvák koronavirus vážný stav Rammstein Till Lindemann stav

Přečtěte si také