Showbyznys

2. srpna 2015 09:54

Michal Chalupa

Zuřivá máma nachytala 14-letou dceru na rande s 21-letým frajerem: Takový MASAKR byste nečekali!

Měla jít trénovat tanec, jak řekla své starostlivé mamince a tuhle bizarní scénu si ušetřit. Čtrnáctiletá čokoládová slečna si totiž vyšla s podstatně starším samečkem, který ovšem o jejím věku neměl tucha. Až do chvíle, kdy se na scéně objevila rozzuřená matka...

Mamka už zřejmě něco tušila, proto když jí dcera řekla, že jde do dance parku, vydala se v jejích stopách. Sice ji příliš nepřekvapilo, že našla dceru na klíně cizího chlapa – koneckonců proto holku sledovala. Nicméně se naprosto vytočila, že jí ratolest klidně lže a kamarádka ji také kryje. Nejdříve vyhubovala jejímu nápadníkovi: „Co jsi vůbec zač a co tu děláš s mou dcerou – kolik ti je let? A víš kolik jí je?,“ křičí nepříčetně žena malého vzrůstu, ale velké naštvanosti.

Když jí chlápek řekne, že je mu 21 a její dceři 18, zuří máme ještě víc a vpálí mu, že je dívce 14 a obrátí svůj vztek na ni. Tahá ji za vlasy, fackuje a dokonce škrtí podle pravidla „je moje a můžu si s ní dělat, co chci“. Zkrátka nepřijde ani její kámoška, která rande kryla, nápadník dostane taky pár facek a celou scénu, kterou se okolostojící afroamerická mládež evidentně baví zakončí až hromotluci z ochranky ve chvíli, kdy se subtilní matka rozhodne hodit kamarádku dcery z mola do moře. Nakonec musí vysvětlovat i muži zákona. Hodně vtipná strkanice!

Sdílejte článek
Štítky randění

Přečtěte si také