Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

Odhaleno! Konečně víme, jaká je průměrná délka penisu! Pořád si myslíte, že máte malého kašpárka?

Máte komplexy z toho, že máte malý nádobíčko? Teď už ho možná mít přestanete.
Vydáno: 20.04.2017
Tohle je průměrná délka penisu.

Je to ožehavé téma pro spoustu mužů. Spousta z nich totiž pod vlivem obřího vybavení týpků v pornofilmech žije s obavami, že má malý penis a druhé polovičce s ním budou jen pro smích. Podle statistik by pak větší nádobíčko chtělo 45 % mužů. Mnozí pak s tímto komplexem žijí celý život. Přitom to ale není vůbec nutné.

Tipy na sex s malým penisem

Máte malý penis? 10 sexuální poloh, které vám zaručí nezapomenutelný sex i s malým kašpárkem!

Podle studií totiž nejenže ženy obří penis příliš nevyhledávají, ale navíc rozhodně nemáte tak malého kašpárka, jak si myslíte. Podle statistik je totiž standardní délka penisu menší, než byste čekali. Výsledky mnoha studií po celém světě totiž jasné naznačují, že délka neztopořeného penisu se u většiny mužů pohybuje mezi pouhými 7 až 10 centimetry. U ztopořeného je pak běžná délka mezi 12 až 16 centimetry! Můžete být tedy v klidu. Pokud patříte do této kategorie, malého kašpárka rozhodně nemáte a jste na tom stejně jako většina chlapů.

Naopak, dost možná, že nyní slavíte a se svým penisem se řadíte do nadprůměru. Jen v případě, že je vaše chlouba v “klidném“ stavu menší než 4 centimetry, by se pak dalo mluvit o opravdu malé délce. Tak co pánové, jste už nyní klidnější?

10 věcí, které mohou ublížit vašemu penisu

ODHALENO: Pánové, pozor! Tohle je 10 věcí, které mohou poškodit váš penis! Kterou z nich děláte vy?

Do těchto věcí rozhodně nestrkejte penis!

8 míst, do kterých byste nikdy neměli strčit penis!

Reklama
Článek je zařazen v: Sex, Penis, odhaleno, průměrná délka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama