Tohle je ideální počet sexuálních partnerů. Kolik zářezů už váš kluk nerozdýchá?

Mají holky rádi nezkušeného, nebo protřelého svůdníka?

Je to jedna z otázek, jež napadla asi každého z nás. Jaký je ideální počet sexuálních partnerů, který by měl člověk za život mít? Kterým číslem svou budoucí partnerku při této otázce vyplaším, a kdy budu za toho správně zkušeného? Tak přesně na to se snažila odpovědět nejnovější britská studie, jež se na podobné otázky zeptala více než tisícovky lidí. A věřte, že oním magickýcm číslem, kterou svou holku uspokojíte, je desítka.

Muži i ženy totiž totiž nejčastěji odpovídali mezi 8 až 12 sexuálními partnery a většina z nich se pak shodla, že právě deset zářezů za život považují u své polovičky za optimální. Studie pak také dokládá, že lidé co mají o mnoho více partnerů, jsou společností považováni za sexuálně nestálé a hrozí u nich samozřejmě větší riziko nevěry.

Když má žena za sebou o něco více zkušeností než oněch magických 10, mnoho mužů to paradoxně přece jen více vzruší. Tedy pokud už žena za sebou nemá více než 20 zářezů. Sexuální historie partnerů pak zajímá v párech čím dál více lidí. Souhlasíte s touto studií?

Podívejte se na sexy muže Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky partneři Sex studie odhaleno ideální počet

Přečtěte si také