Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Petr Kotvald a Michal David: Přiznali plastiky! (Top Star video)

nadvori. Publikováno: 24.02.2015
Taky si myslíte, že plastické operace jsou jen pro marnivé ženské, které nevědí, kdy přestat a stanou se někým jiným? Tak to také, jenže takhle to vůbec nemusí být, plastická chirurgie pomáhá. Řeší nejrůznější zdravotní komplikace a léčí pochroumané sebevědomí. A to i slavným českým mužům.

reklama

“V našem povolání musí člověk nějak vypadat,” říká hudebník Michal David. “Kamery jsou neúprosné a nikdo nechce vypadat špatně,” dodává. Sám absolvoval operaci očních víček a vůbec se za to nestydí. A nebyla to jediná operace, kterou známý hudebník absolvoval.

“Ještě jsem byl na operaci podbradku,” přiznává hudebník. Na kameře mu totiž podbradek přidával další kila navíc. “Moje hlava pak vypadala, mírně řečeno, robustnější,” říká Michal David.

S výsledkem je velmi spokojený. Nejhorší pro něj byla léčba. “Zhruba dva měsíce jsem měl pocit, že mě na krku něco tahá. Fakt už mi to stačilo,” uzavírá.

Dalším, kdo absolvoval také plastiku, je Petr Kotvald. Začalo to paradoxně jeho odstávajícíma ušima. “Od dětství se mi kvůli nim děti smály,” svěřil se Petr. I tak si ale úpravu ušních boltců nechal udělat až ve třiceti letech. “Představte si, nikdo si toho ani nevšiml!” konstatuje. Pak teprve přišly na řadu další úpravy.

Co všechno si muži na plastické chirurgii nechávají upravovat? To se budete divit. Podívejte se na video...

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Leela a Farah Abraham

Farrah Abraham a její nepovedená plastika. Kačer Donald by zezelenal závistí

Plastický chirurg Měšťák slavil narozeniny

Guru plastik Měšťák: Proč rozmlouvá pacientům operace? (TOP STAR video)

Video VIP zprávy: Takhle budou missky vypadat jako stařeny. Tedy pokud se sebou nebudou nic dělat

Takhle budou miss bez plastiky vypadat za 50 let!

Další videa najdete ZDE.

reklama