Videa

24. února 2015 20:50

Ivana Nádvorníková

Petr Kotvald a Michal David: Přiznali plastiky! (Top Star video)

Taky si myslíte, že plastické operace jsou jen pro marnivé ženské, které nevědí, kdy přestat a stanou se někým jiným? Tak to také, jenže takhle to vůbec nemusí být, plastická chirurgie pomáhá. Řeší nejrůznější zdravotní komplikace a léčí pochroumané sebevědomí. A to i slavným českým mužům.

“V našem povolání musí člověk nějak vypadat,” říká hudebník Michal David. “Kamery jsou neúprosné a nikdo nechce vypadat špatně,” dodává. Sám absolvoval operaci očních víček a vůbec se za to nestydí. A nebyla to jediná operace, kterou známý hudebník absolvoval.

“Ještě jsem byl na operaci podbradku,” přiznává hudebník. Na kameře mu totiž podbradek přidával další kila navíc. “Moje hlava pak vypadala, mírně řečeno, robustnější,” říká Michal David.

S výsledkem je velmi spokojený. Nejhorší pro něj byla léčba. “Zhruba dva měsíce jsem měl pocit, že mě na krku něco tahá. Fakt už mi to stačilo,” uzavírá.

Dalším, kdo absolvoval také plastiku, je Petr Kotvald. Začalo to paradoxně jeho odstávajícíma ušima. “Od dětství se mi kvůli nim děti smály,” svěřil se Petr. I tak si ale úpravu ušních boltců nechal udělat až ve třiceti letech. “Představte si, nikdo si toho ani nevšiml!” konstatuje. Pak teprve přišly na řadu další úpravy.

Co všechno si muži na plastické chirurgii nechávají upravovat? To se budete divit. Podívejte se na video...

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.


Přečtěte si také