Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO 18+: První sexuální hrátky v Hotelu Paradise! Co všechno dělali Leo s Nelou pod peřinou?

MilanR. Publikováno: 23.07.2021
Pamatujete si na první intimní chvilky soutěžících v kontroverzní reality show Hotel Paradise?

reklama

Už několik týdnů si můžete v našem online archivu iPrima.cz připomenout hezky od začátku populární a dosti kontroverzní reality show Hotel Paradise, v níž trávilo několik sexy žen a mužů společně několik týdnů v exotickém ráji. Do opravdového ráje ale mělo jejich soužití někdy opravdu daleko. Pohlední lidé se ale všelijak párovali a někdy byly city mezi nimi opravdové. Velmi blízko k sobě ze začátku soutěže měli současná influencerka Nela Slováková a drsňák Leo Beránek.

Ten byl sice zpočátku v páru s její kamarádkou Nikol, holky si však nakonec prohodily partnery, a Nela tak mohla trávit čas se svým milovaným Leem. A při jedné z jejich prvních společných nocí došlo k velmi intimním sexuálním chvilkám. Nela sice v pořadu říkala, že k sexu nedošlo, záběry ovšem napovídají přeci jen něco jiného. Pamatujete si na tento velmi peprný moment?

Sledujte Hotel Paradise! Celou řadu si můžete připomenout exkluzivně on-line v našem ARCHIVU, kam budeme každý týden přidávat sedm epizod.

Leo Beránek z Hotelu Paradise.

VIDEO: Trapas v Hotelu Paradise! Pamatujete si, jak opilý Leo Beránek ukázal celému světu svůj zadek?

Nikol Trojanová v Hotelu Paradise.

GALERIE: Vzpomínáte si na Nikol Trojanovou z Hotelu Paradise? Je ještě víc sexy než populární reality show!

reklama