Showbyznys

15. července 2021 16:34

redakce Prima Lajk

GALERIE: Vzpomínáte si na Nikol Trojanovou z Hotelu Paradise? Je ještě víc sexy než populární reality show!

Patřila mezi kontroverzní hvězdičky Hotelu Paradise a pozdější řady Vyvolených. Co dělá Nikol Trojanová teď?

V našem archivu iPrima.cz si můžete již několik dní znovu pustit oblíbenou reality show Hotel Paradise, která před téměř 10 lety budila solidní kontroverzi. Můžete si tak s námi připomenout ty nejbizarnější momenty, sexuální scény a další situace, o nichž se před lety dost mluvilo. A můžete si také připomenout známé soutěžící v čele s Nelou Slovákovou, Leo Beránkem či Nikol Trojanovou. Právě Nikol patřila mezi nejvýraznější a nejpůvabnější tváře soutěže, jež si získávala sympatie zejména u mužské části publika.

V luxusní destinaci pak patřila vlastně mezi ty slušnější, i přesto ovšem svým chováním vzbuzovala u některých diváků menší kontroverzi. Před kamerou se jí navíc zalíbilo, později se totiž objevila také v reality show Vyvolení, kde o sobě dávala také hodně vědět. A často se neukazovala zrovna v nejlepším světle. Nikol Trojanová se poté snažila prosadit jako moderátorka či redaktorka, věnuje se ovšem také modelingu, je poměrně úspěšnou influencerkou a miluje cestování.

Právě její milovaná záliba ji nejvíce sblížila s její velkou láskou a dlouholetým partnerem Lukášem Holanem, vedle jehož boku se tehdejší mladá provokatérka přeci jen zklidnila a také se malinko usadila. Pořád ale neztratila nic ze svého půvabu, ba naopak. 30letá Trojanová jako by byla čím dál krásnější a Instagram stále plní svými sexy fotkami. Některé věci se zkrátka ani po letech nemění.

Sledujte Hotel Paradise! Připomeňte si celou sérii exkluzivně on-line v našem ARCHIVU, kam budeme každý týden přidávat sedm epizod.


Přečtěte si také