Videa

24. srpna 2022 15:01

redakce Prima Lajk

VIDEO: Bizár v Prostřeno! Karol má ve sklepě zamčenou kamarádku! Co na to řeknou ostatní?

Prostřeno! XXIV (34) - Bubák

Aneb když šmejděníčko šmejdění přineslo v oblíbeném pořadu hodně netradiční překvapení. Jak budou soutěžící reagovat na holku ve sklepě?

Jako každé léto i tentokrát si můžete na obrazovkách televize Prima užívat reprízy oblíbených týdnů kuchařského pořadu Prostřeno! Diváci si tak mohou znovu připomenout řadu bizarních jídel, momentů a samozřejmě i kontroverzních soutěžících. Mezi ně patří i mladá Karol, která „zazářila“ v teenagerském speciálu a svou snahou na sebe co nejvíce upozornit získala řadu fanoušků i odpůrců. Dala o sobě výrazně vědět už v pondělí, kdy přinesla na večeři i svou kamarádku žábu, nebo když později povídala o čichání acetonu. Nejvíce dá však o sobě vědět právě ve čtvrtek, kdy se ujme role hostitelky.

Vskutku alternativní soutěžící si totiž pro své hosty připraví několik překvápek. Rozhodne se u stolu krmit svou milovanou žábu, kde se jí poté všude rozutečou cvrčci a místo klasického předkrmu dojde na pití afrodiziakálního čaje. Vrcholem hodně divokého večera však bude tradiční šmejdění. Při něm hosté zamíří až do sklepa, kde na ně čeká šokující objev. Ve sklepě je totiž zavřená kamarádka Karolíny převlečená za elfku! Se soutěžícími pak prakticky nekomunikuje a pouze se označí za bubáka.

Měl to být zkrátka pokus o vtip, kterým na sebe chtěla Karolína nejspíš ještě více upozornit. Ostatní soutěžící vezmou divný moment ve sklepě naštěstí s humorem, na některé už však bylo toho bizáru přeci jen trochu moc. „Já bizár fakt miluju, ale tohle mi přijde spíš trapné,“ postěžovala si soutěžící. Ella. „Kdybych se na to dívala v televizi, třeba by mi to přišlo vtipné,“ dodala. Zaboduje Karol nakonec aspoň s večeří?

Tento díl si budete moci připomenout ve čtvrtek v 17:45 na Primě!

Sdílejte článek