Videa

17. října 2022 16:24

redakce Prima Lajk

VIDEO: Bizár v Talentu! Kulturista, který se oženil se silikonovou pannou, se svlékl a ukázal porotě úplně vše!

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (8) – Objektofil Yuri

Bizarní kulturista a známý objektofil Yuri Tolochko rozhodl ukázat svůj „talent“ v populární soutěži. Porotě toho ale předvedl více, než chtěli vidět.

Stejně jako každou sobotu i tu minulou jste mohli na obrazovkách televize Prima sledovat nový díl oblíbené show Česko Slovensko má talent, v níž se objevuje nejen mnoho talentovaných lidí, ale také dost bizarních osobností, o nichž porotci ani diváci nevědí, co si mají myslet. A minulou epizodu na sebe v tomto ohledu nejvíce upozornil kulturista Yuri Tolochko, který v médiích proslul jednou hodně zvláštní úchylkou.

Yuri je objektofil a má rád neobvyklé a surrealistické věci. Což ovšem v jeho případě znamená, že ho vzrušují silikonové panny. Před dvěma lety se dokonce s jednou z nich oženil. Manželství s pannou Margot ale dlouho nevydrželo, protože po měsíci se jeho choť za záhadných okolností porouchala. Yuri se proto rozvedl a nyní si užívá svůj silikonový harém. Jeho současnou partnerkou je tak panna Luna, není ovšem jediná, kdo mu dělá v ložnici radost. „Kromě Luny mám Lolu. Ta je unikátní, protože má kuřecí tělo a ženskou hlavu,“ svěřuje se Yuri.

A co, že tento bizarní svalovec předvedl porotě za talent při svém vystoupení? Ukázal jim taneček se svou silikonovou polovičkou, který se však posléze zvrhl ve striptýz, při němž se samozřejmě nebál Yuri naplno ukazovat i své nádobíčko. A porota samozřejmě neskrývala svůj šok. Co mu na nahatou show řekli? Je tenhle bizár podle nich i talent?

Oblíbenou show Česko Slovensko má talent můžete sledovat každou sobotu ve 20:15 na Primě. Tento díl můžete dohnat v našem ARCHIVU.