Videa

1. prosince 2021 15:57

redakce Prima Lajk

VIDEO: Blonďatá sexbomba se snaží v posteli sbalit kluka. Jak to, že se mu daří odolat?

První noc v ráji - Lexi svádí Chrise

Když se přihlásíte do reality show plné sexu a vzrušení, ale o sex s půvabnou kočkou vlastně nemáte vůbec zájem. Ano, i takový dokáže být polský Hotel Paradise!

Asi všichni z vás si pamatují na populární českou reality show Hotel Paradise s Nelou Slovákovou, Leo Beránkem, Nikol Trojanovou a dalšími. Pořad, v němž byla skupinka půvabných lidí zavřena v luxusním sídle v exotických kulisách a přežít jste zde mohli pouze v páru, tenkrát vyvolal velkou kontroverzi. A nejinak tomu je i u polské verze oblíbené reality show.

Ano, Hotel Paradise zavítal i do silně náboženského Polska, kde asi museli nad žhavými radovánkami soutěžících valit oči. A vždy po skončení epizody nejspíše následovalo v mnoha domácnostech silné modlení nad hříšnými dušemi všech účastníků. Polský Hotel Paradise, v němž se soutěžící užívali sexuální dusno na slunném Bali, si můžete nově užívat exkluzivně také v našem on-line archivu iPrima.cz. A jak už je u této reality show zvykem, i zde dojde na několik bizarních situací.

I když se totiž může na první pohled zdát, že si v Hotelu Paradise užije zkrátka každý, ne všichni mají o sexuální hrátky evidentně zájem. To je případ Chrise, který opravdu usilovně odolává svádění sexy Lexi. Ta se do Chrise zakoukala a ze všeho nejvíc by se s ním chtěla vyspat.

Jenže jemu se zatím dvakrát nechce. Nehodlá totiž nic uspěchat a přijít o šance u dalších holek z vily, s nimiž by mohl možná zažít ještě divočejší dobrodružství. Chris tak všem chlapům ukazuje, že i sexy blondýnce, která se po vás sápe v posteli, se dá celkem „snadno“ odolat.

Hotel Paradise Polsko můžete exkluzivně zhlédnout v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek