Videa

23. července 2021 17:24

redakce Prima Lajk

VIDEO: Krvavý skandál v Hotelu Paradise! Pamatuje si, jak Martin Rybka pokousal ostatní soutěžící?

Hotel Paradise (8) - Rybka pokousal soutěžící

Kauza, kvůli které musel soutěžící Martin Rybka nadobro opustit kontroverzní reality show. Aneb ukázka, co všechno udělá s lidmi alkohol.

Už několik týdnů si můžete v našem online archivu iPrima.cz připomenout hezky od začátku populární a dosti kontroverzní reality show Hotel Paradise, v níž trávilo několik sexy žen a mužů společně několik týdnů v exotickém ráji. Někdy měly ale tamní události do ráje opravdu daleko. To se týká např. jednoho z největších skandálů soutěže, kdy jeden u účastníků brutálně pokousal několik soutěžících!

Bizarní událost se stala během jednoho z večerů, kdy byl Rybka až příliš posilněn alkoholem. Ostatní kluci ho chtěli hodit do bazénu, on se však utrhl ze řetězu, bránil se a na několik lidí použil své zuby. Mezi pokousanými pak nebyli jen kluci, ale např. i soutěžící Nikol Trojanová. Některé jeho šrámy navíc byly opravdu krvavé. Rybka se proto musel proto po tomto incidentu zbalit a z Hotelu Paradise kvůli porušení pravidel nekompromisně odejít. V reality show LIKE HOUSE, kde byl v jednom z dílů hostem, se pak přiznal, že se s ním tato událost vezla ještě pár let a byla pro něj krutým cejchem. Vzpomínáte si na jeden z nejdrsnějších momentů Hotelu Paradise?

Sledujte Hotel Paradise! Celou řadu si můžete připomenout exkluzivně on-line v našem ARCHIVU, kam budeme každý týden přidávat sedm epizod.