Videa

2. prosince 2021 12:30

redakce Prima Lajk

VIDEO: Ruda z Ostravy zkritizoval v Prostřeno! jídlo Zdeňka Pohlreicha! Co mu na to Šéf řekl?

Prostřeno! XXIV (79) - Vrátil steak

Šéf Zdeněk Pohlreich zase jednou zavítal do oblíbeného pořadu Prostřeno! Od moderátora Michala Kavalčíka si ale tentokrát vyslechl i porci kritiky.

Tento týden vaří v pořadu Prostřeno! oblíbení moderátoři z rádií, kteří chtějí přesvědčit o svých dovednostech za plotnou. Tedy, jak kdo. Už známý showman a moderátor Michal Kavalčík, známý dříve jako Ruda z Ostravy, přišel v úterý s menším „podvodem,“ když všechna jídla objednal hotová přes internet a poté je pouze ohřál v mikrovlnce. A s menší vychytávkou přijde i dnešní hostitel, moderátor rádia Beat Petr Vejvoda. Tomu totiž s vařením pomáhá kamarád. A tím není nikdo jiný než oblíbený Šéf Zdeněk Pohlreich!

Ten už se v Prostřeno! objevil tento rok v rámci šéfkuchařského speciálu, tentokrát zde ovšem vaří v naprostém utajení. Soutěžící si totiž myslí, že menu vařil jen Petr Vejvoda a o Pohlreichovi čekajícím v kuchyni nemají ani tušení. Možná to byl i důvod, proč si Michal Kavalčík troufl jídlo malinko kritizovat. „Já nechci, aby to vyznělo nějak blbě, ale ten můj, nešel by trošku ještě nějak připéct nebo přihřát? On je tak jako do vlažna, možná žes ho dělal jako první,“ okomentoval Michal steak a poté ho vrátil Vejvodovi k nápravě.

Jeho komentář ovšem Pohlreich vůbec nepochopil, steak byl totiž podle něho přesně takový, jaký měl být. A do moderátora se samozřejmě nebál pořádně rýpnout. „To je pitomec," řekne slavný šéfkuchař se svým typickým nadhledem. A tím samozřejmě nekončí. Jak bude vypadat jeho následné setkání s Michalem Kavalčíkem?

Dívejte se na nový díl Prostřeno! dnes v 17:50 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU!