Videa

27. září 2021 14:09

redakce Prima Lajk

VIDEO: Trapas u První večeře?! Jan řekl ženě, že by se neměla uchlastat! Co mu na to řekla?

První večeře (5) - Jan s Lenkou o zdraví

Řekl Jan v seznamovací show opravdu nejapnou poznámku, nebo se jednalo o nevinný žert?

Dnes večer pokračuje na obrazovkách televize Prima oblíbená seznamovací show První večeře, v níž hostí oblíbený Šéf Zdeněk Pohlreich ve své restauraci první rande neznámých lidí, kteří se nikdy předtím neviděli. A zatímco někdy opravdu přeskočí jiskra, v jiných případech není o bizarní a vtipné situace nouze. A to je přesně případ jedné z dnešních dvojic, 38leté Lenky a s 50letým Janem. A zdá se, že oba nemohou být rozdílnější.

Lenka je totiž na první pohled velmi společenská a nejde pro srandu daleko. A také si dá ráda nějakou tu skleničku. Při příchodu do restaurace tedy vzala útokem zásoby prosecca a po příchodu to rozjížděla na baru. „Jsem velmi společenská, přátelská a mám ráda legraci,“ prozradila Lenka a hned po první skleničce zavelela, že chce další! „Prosecco je výborný, dolejváme!“ Lenka není vybíravá, alespoň co se týče mužů. „Můžu být s chlapem, kterému je třicet i padesát. Jsem soběstačná ženská, pracuji na plný úvazek. Na všechno si vydělám a všechno si zaplatím.

Jenže Jan později u večeře nenechal její společenskou povahu a temperament bez odezvy. A do její lásky k proseccu se vyjádřil možná až moc nevybíravě a to zejména v okamžiku, kdy dvojice zabrousila na téma zdraví. „Jak ty seš na tom zdravotně?“ ptal se Jan potenciální partnerky, která si mezitím objednala další skleničku. „Zdravotně jsem na tom úplně v pohodě, od hlavy až k patě. Jsem ještě mladá,“ reagovala se smíchem Lenka. „Měla by sis trošku dávat pozor se zdravím, aby ses třeba neuchlastala,“ brzdil rozjetou Lenku její společník. „To je první sklenička… To mě budeš takhle kritizovat?“ ptala se zaskočeně. „Já myslím, že je to první láhev…“ dodal Jan.

Lenka si sice myslela, že tato narážka byla myšlena ze srandy, i tak si ovšem dvojice v některých tématech úplně nerozuměla. Alkohol by totiž zřejmě nemusel být jediným problémem v případném vztahu. „Sedí jak naštvanej páprda, kouká na lidi a neusmívá se. A to mně vadí!“ přiznala Lenka ve zpovědnici. „To je moje ústecká póza. Musím se tvářit na*raně, protože pak mě nikdo neotravuje,“ vysvětloval Jan. Může mezi nimi vůbec přeskočit jiskra?

To se dozvíte v dnešním díle První večeře ve 21:35 na Primě! Minulé díly můžete zhlédnout v našem ARCHIVU.