Videa

9. února 2022 14:22

redakce Prima Lajk

VIDEO: Trapas v Prostřeno! Cukrářka nezvládla upéct chleba, soutěžící musel jít nakoupit

Prostřeno! XXV (22) - Nepovedený chleba

Napínavé a nepříjemné chvíle zažila v úterním díle pořadu Prostřeno! hostitelka Markéta. Hosté čekali tak dlouho na jídlo, až musel jeden z nich jít nakoupit.

Tento týden nás oblíbený pořad Prostřeno! zavedl do Karlovarského kraje, kde se mají diváci rozhodně zase na co koukat. To ostatně ukázal včerejší úterní díl, který vyvolal u diváků i soutěžících poměrně rozruch. Role hostitelky se tentokrát ujala Markéta, jež je zkušenou a šikovnou cukrářkou, a dalo se proto očekávat, že se bude umět v kuchyni ohánět. Jenže její den byl typickým příkladem toho, že když se nedaří, tak se prostě nedaří.

Paradoxně ji pak zradila poměrně nečekaná disciplína – pečení. Její pokus o domácí toustový chléb totiž skončí naprostým fiaskem a kvůli nedopečenému těstu, z něhož se ještě drolily kousky mouky nedržel její výtvor vůbec pohromadě. Ostatní hosté už mezitím čekali venku na jakékoliv jídlo pěkně dlouhou dobu a byli pořádně rozmrzelí a hladoví.

Jenže Markéta je pak svou zprávou nepotěšila. Místo pozvání ke stolu totiž poslala jednoho z hostů do obchodu! Místo domácího tak došlo na chléb kupovaný. „Příčinu této chyby připisuji suverenitě, která z ní opravdu fičela už od začátku,“ zkritizoval situaci soutěžící Michal.

Na Markétě pak poté byla znát čím dál větší nervozita a chyby v kuchyni se kupily i nadále. Dalším nepodařeným jídlem z jejího repertoáru byl nedovařený karlovarský knedlík. „Měl jsem trošku obavy, že zas někam poběžím,“ rýpl si ironicky na adresu hostitelky Petr. Její nezdary pak vyvolaly velkou diskusi také u diváků.

Pokud jste úterní díl nestihli, můžete se na něj podívat v našem ARCHIVU. Nezapomeňte se dívat na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě!