Videa

20. ledna 2022 15:18

redakce Prima Lajk

VIDEO: Skandál v Prostřeno?! Adriana prozradila drsnou taktiku při bodování. Budou jí ještě ostatní věřit?

Středeční díl pořadu Prostřeno! vyvolal v divácích velmi bouřlivé reakce. Jak moc naštvala Adriana svým nečekaným přiznáním soutěžící i celý internet?

Tento týden zavál pořad Prostřeno! do plzeňského kraje a stejně jako vždy, i tentokrát je na co se dívat. A také o čem mluvit. Nejvíce pozornosti vyvolala u diváků číšnice a středeční hostitelka Adriana, o níž řada diváků neví, co všechno jí mohou věřit a názory na její osobu se mezi fanoušky pořadu různí. A její včerejší epizoda tomu opravdu příliš nepomohla.

Adriana totiž nejen, že během svého hostitelského večera připravila ostatním soutěžícím poměrně netradiční vývar z mletého masa, ale zejména se jim „pochlubila“ s nečekaným přiznáním v podobě hodně špinavé taktiky. „Než jsem se přihlásila do soutěže, tak jsem na tento pořad koukala. Říkala jsem, že kdybych byla já v této soutěži, tak hodnotím všechny jedním bodem,“ přiznala Adriana ostatním účastníkům.

Když ji pak sestra do pořadu opravdu přihlásila, tak kamarádka Adrianě její silná slova připomněla. Středeční hostitelka se pak s kámoškou víceméně vsadila, že svou jednobodovou taktiku opravdu uskuteční. Přiznáním pak vyrazilo ostatním soutěžícím dech. „Působilo to na mě jako svi*árna, ale od ní jsem to čekala,“ svěřila se Hana. Ani ostatní pak neskrývali své rozhorčení.

Adriana ale dodala, že se k této drsné taktice nakonec nesnížila a hraje podle pravidel. Otázkou zůstává, zda se Adrianě její upřímnost v následujících dílech vyplatí. Ivan se například přiznal, že neví, zda jí může po tomto výstupu ještě věřit. A stejně jsou na tom i diváci. Dokáže si Adriana získat v následujících dílech důvěru ostatních? To vám napoví už dnešní epizoda.

Nezapomeňte se dívat na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.