Videa

6. prosince 2021 16:49

redakce Prima Lajk

VIDEO: Trapas v Prostřeno! Začátečník Michal zkazil v kuchyni úplně všechno, neudělal ani pudink ze sáčku!

Prostřeno! XXIV (81) - Dezert se nedaří

Dnešní soutěžící Michal šel do oblíbeného kvůli výzvě od škodolibé kamarádky. Možná to ale neměl dělat.

Ani tento týden nebude oblíbený kuchařský pořad Prostřeno! šetřit nečekanými a šílenými situacemi. A pořádné horko bude hned pondělnímu hostiteli. Soutěžící Michal je totiž kuchař amatér se vším všudy. S vařením má totiž jen pramalé zkušenosti. I přesto se rozhodl splnit výzvu své dobré kamarádky, která ho do pořadu ze škodolibosti přihlásila. Zkrátka chtěl před kamerami statečně zabojovat a ukázat, že v něm přece jen něco je. Možná si měl rozhodnutí ale spíš více promyslet.

Michal totiž v kuchyni zkazí opravdu úplně všechno, co se mu dostane pod ruku, a nezvládá ani kulinářské základy. Ve zkratce by se pak dalo říct, že ani jedno jídlo neudělá správně a jeho hosté mohou být rádi, když se aspoň trochu najedí. Už jen klasický krtkův dort dělá nadvakrát a vždy zapomene minimálně na jednu přísadu. U prvního dortu jaksi vynechal mouku, při druhém pokusu zapomněl i na kakao.

Kulinářská tragédie, u níž si asi mnoho kuchařů popláče, pokračuje i nadále. Ostatní chody mu také dělají problém a jeho práce v kuchyni připomíná chaos. Ostatní ho pak za večeři samozřejmě nijak nepochválí. Uznávají ale jeho odvahu, že to i přes řadu trapasů neodpískal. Michal zkrátka v dnešním díle ukáže, jak vypadá naprostý smolař.

Dívejte se na nový díl Prostřeno! dnes v 17:50 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU!

Sdílejte článek