Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Trapas v První večeři? Daniela s Lukášem řešili ideální velikost penisu. Její názor překvapí nejednoho muže!

MilanR. Publikováno: 18.10.2021
V dnešním díle oblíbené seznamovací show dojde i na nečekaně intimní narážky a přiznání!

reklama

Už dnes večer se můžete na televizi Prima těšit na další díl populární seznamovací show První večeře, v níž se Zdeněk Pohlreich změnil v dohazovače, jenž ve své restauraci Divinis pořádá pro vybrané lidi rande naslepo. Někdy mezi páry přeskočí jiskra, jindy zase dojde k dokonalému trapasu. Do jaké kategorie bude patřit jedna z dnešních dvojic, Daniela s Lukášem?

Zatímco 29letá Daniela se považuje za komunikativní a společenskou osobu, 37letý Lukáš je flegmatik a workoholik. „V poslední době jsem časově zaneprázdněný, především kvůli práci. Už delší dobu jsem sám a cítím, že to chce nějakou změnu. Člověk potřebuje nabrat i jiný smysl život, než jen práci," přiznává Lukáš. I přesto si ovšem dvojice u prvního rande až nečekaně sedne a dojde i na překvapivě intimní témata!

Když si pochutnávali na dezertu, Lukáš to okomentoval slovy: „Člověk zjišťuje, že ty porce nemusí být tak velký, jak vždycky jí.“ A Daniela si nenechala ujít příležitost pro dvojsmysl. „I malej je dobrej,“ zaskočila partnera. „Otázka je, co je malej,“ reagoval Lukáš. „Mám to změřit?“ chopila by se akce Daniela, ale Lukáš ji odmítl. „Není to o centimetrech. Tohle mělo pět centimetrů a jak jsme spokojení,“ dodala. Ženu pak Lukášovo pohodové chování velmi příjemně překvapilo a zdá se, že minimálně po stránce humoru jsou na stejné vlně. Dojde mezi nimi i na druhou či třetí večeři?

To se dozvíte už v dnešním díle První večeře ve 21:35 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Diana z První večeře a ideální velikost penisu.

VIDEO: Divoška Diana z První večeře přiznala, jak dlouhý musí mít chlap penis! Splňuje Karel její požadavky?

Diana s Karlem z První večeře na petřínské věži.

GALERIE: Divoška Diana z První večeře vyrazila s Karlem na petřínskou věž. Dočkala se vytouženého sexu na veřejnosti?

reklama