Videa

4. října 2021 14:53

redakce Prima Lajk

VIDEO: Trapas v První večeři?! Nekompromisní Leona ukázala muži na rande dveře. Co ji tolik vytočilo?

První večeře (6) - Názor na tetování

V novém díle oblíbené seznamovací show uvidíte, jak to dopadá, když se na rande sejdou dva zcela rozdílní lidé.

Už dnes večer se můžete na obrazovkách televize Prima těšit na nový díl populárního pořadu První večeře, v němž se Zdeněk Pohlreich změnil v dohazovače, jenž ve své restauraci Divinis pořádá pro vybrané lidi rande naslepo. A zatímco někdy přece jen přeskočí jiskra, jindy se rande promění v trapas, kdy se lidé snad ani nemohou od sebe více lišit. A zdá se, že večeře 28leté Leony s 34letým Vladimírem bude přesně ten případ.

Dvojice se totiž na první pohled liší snad úplně ve všem. A to takovým způsobem, že Leona ukázala svému protějšku dveře! Tvrdě totiž narazili na odlišný názor na tetování. „A co ty a tetování?“ otevřela Leona nové téma. „Jsem úplně proti tetování!“ reagoval nečekaně ostře Vladimír a Leona se neudržela: „Támhle jsou dveře! Já mám ráda tetování, jsem celá potetovaná. Především mám kočky. Jsem taková kočičí máma, mám to tak i na Instagramu,“ vysvětlila. I když byla narážka s dveřmi míněna trochu s nadhledem, na aktérech bylo vidět, že je rozdílný názor vůbec netěší.

Ani z hlediska sociálních sítích nebyli na stejné vlně. Zatímco ona Instagramem a spol. žije, Vladimír je považuje za ztrátu času. A zdá se, že by se neshodli ani na představě společného života. „Chci tři děti, dvě kočky a psa. A ty bys byl v práci a na všechno bys vydělával.“ Existuje vůbec téma, u něhož by měli stejný názor? Sblíží se nakonec nesourodý pár a dají šanci dalšímu rande?

To se dozvíte už v dnešním díle První večeře ve 21:35 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.