Videa

21. prosince 2021 14:57

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek chtěl sbalit holku, místo toho se jí pozvracel do postele. Jak žena reagovala?

Pět mužů na týden - místo svádění zvracení

Muž chtěl v seznamovací show zapůsobit na svou případnou partnerkou. Moc se mu to ale nepovedlo.

Pánové, už jste také někdy chtěli co nejvíce zapůsobit na holku, která se vám líbila, ale místo toho to skončilo obřím trapasem? Tak vězte, že jste nikdy nedopadli tak špatně jako muž z reality show Pět mužů na týden, kterou najdete v našem on-line archivu. V seznamovacím pořadu se pětice mužů na týden nastěhuje k ženě a tráví s ní veškerý čas. Ona si pak mezi nimi má vybrat svého vyvoleného. Něco nám ale říká, že smolař Steve to asi nebude.

Právě tento soutěžící chtěl během jednoho bujarého večera, kdy s ženou došlo i na pořádnou párty, zapůsobit. Jenže Steve si dopřál více alkoholu, než měl a brutálně se opil. Už před svým milostným objektem se moc rozvášnil a začal povídat např. o svém penisu. Což při seznámení nikdy není dobré znamení.

Opilý Steve ovšem svůj trapas umocnil tím, že se následně v noci během spánku do postele své případné partnerky pozvracel! Ji tak ráno čekalo hodně nepříjemné překvapení, které jí rozhodně radost neudělalo. Dá po tomhle failu Steveovi ještě šanci, nebo ho při následujícím denní vyřazování nekompromisně vykopne z domu?

To se dozvíte v nové reality show Pět mužů na týden, kterou můžete sledovat v našem ARCHIVU.