Videa

14. června 2022 15:30

redakce Prima Lajk

VIDEO: Wendy z Vyvolených v bydlení plném špíny a hnusu! U ženáče se kvůli bordelu odmítá i najíst!

Singl švindl (13) - Wendy je v šoku ze šmejdění

Hvězda oblíbené reality show to v pořadu SINGL ŠVINDL nebude mít lehké. Co ji u Františka doma totálně znechutilo?

Na kanále Prima SHOW můžete samozřejmě i dnes vidět nový díl pořadu SINGL ŠVINDL, v němž musí svobodná soutěžící uhodnout, který z jejich čtyř nápadníků je doopravdy svobodný. A utajeným ženáčům v jejich lsti pak pomáhají vlastní manželky. Tento týden se na pátrací misi vydala divákům povědomá tvář, Wendy Zapletalová z legendární reality show Vyvolení.

35letá svobodná matka, která má za sebou dle svých slov několik hororových vztahů, pak hodlá při pátrání po single chlapovi uplatnit své zkušenosti s muži či nenápadné psychologické znaky. Jenže v případě jejího středečního protějšku Františka jí nebude tato taktika příliš platná.

Muž z Litvínova totiž pozve Wendy do prakticky vybydleného bytu, z něhož jí zůstává rozum stát. V celém bytě je podle ní strašná špína, bordel, neútulné prostředí a Wendy si zde podle svých štítila dát i kafe! „Tohle bylo něco šílenýho, já jsem nikdy nic takového neviděla,“ popisuje situaci Wendy. Zdá se však, že jejímu hostitelovi na jeho bydlení nepřijde nic zvláštního.

Samotný František ji také šokuje svým podivínským chováním, bizarním flirtováním na gauči a šíleným divadýlkem se strýčkem, který má vyvolat dojem, že je soutěžící s vybíleným bytem opravdu single. Jenže to on není a jeho manželka vše pobaveně sleduje přes kamery. Podaří se jim Wendy ve středu nachytat? Zatím to spíš vypadá, že ji pořádně vyděsí.

Nový pořad SINGL ŠVINDL můžete sledovat každý všední den od 20:10 na Prima SHOW, s týdenním odstupem pak vždy ve všední den v podvečer v 16:50 na Primě.