Virály

12. srpna 2022 12:28

redakce Prima Lajk

5letou holčičku vyhodili ze školky kvůli jejím rodičům. Vážně jim vadil lesbický pár?

Předškolačka byla vyhozena ze třídy, protože má rodiče stejného pohlaví.

Ohromný šok zažili rodiče pětileté holčičky Zoey, Emily a Jennifer Parker, když dostali jednoho dne telefonát ze školky, kam jejich dcera chodí. Podle všeho už totiž jejich dítě nebude moci nadále mateřskou školku navštěvovat, a to proto, že se institutu nelíbí, že dcera vyrůstá ve společnosti dvou žen.

Rozhodnutí školy přišlo podle všeho po schůzce s ředitelem a pastorem, kteří řekli, že vztah stejnopohlavní dvojice neschvalují. „Zavolali nás do ředitelny a informovali nás, že Zoey už tam nebude moci chodit kvůli našemu životnímu stylu,“ řekla Jennifer, která společně se svou družkou dceru adoptovala v roce 2020 poté, co její otec tragicky zemřel při průmyslové havárii a o matku přišla už v minulosti.

Podle všeho je školka rozhodnutá vést děti k učení Pána, které zahrnuje pouze svazek mezi mužem a ženou. „Víte, co jste právě naučili moji dceru? Jak odsuzující umí být církev. Jste nemilosrdní a neúprosní,“ vzkázala na sociální síti školce Emily, která je zároveň Zoeynou tetou i adoptivní matkou.


Přečtěte si také