Virály

25. února 2021 17:31

sarka.turcekova@gmail.com

8letá slovenská raperka nosí na krku deset obrovských řetězů! Co vtipného vzkazuje svým hejtrům?

Malá holčička rapuje lépe než polovina česko-slovenské scény.

I když je to pořád ještě malá holčička, která chodí do třetího ročníku na základní škole, tak už je na internetu dávno známá. Se svojí úplně první písničkou si sice získala řadu nejen fanoušků, ale taky hejtrů, ale nevzdala se a stále bojuje o svoje místo na slovenské hip-hopové scéně. Je jasné, že jí pomáhají rodiče, ale i přesto dívka obstojně zvládá frázovat a vázat na sebe rytmicky slova. Říká si Lil Ash a momentálně má na svém youtubovém kanále přes 30 tisíc sledujících. Ve videoklipech jsou spolu s ní děti a její texty nejsou nikterak „oduševnělé“, ale o to víc jsou uvěřitelné. Ačkoliv hláška, že už dávno zahodila Barbíny a šetří si na kabelku s MickyMousem, je už možná lehce mimo.

I tak mladá raperka oslovila celou řadu sledujících, kteří jí fandí a podporují ji. Taky se není čemu divit, protože je stále ještě třeba přihlížet na to, že je jí teprve 8 let. Takže si můžeme jen těžko představovat, kam bude schopná se posunout třeba za další tři roky. V nejnovějším videoklipu s názvem Lil Bouse zvládá tancovat před Mercedesem a v textu se vypořádává se svými hejtry. Taky je chvályhodné, že poděkovala youtuberům, kteří o ní natáčí nenávistné reakční videa, protože to jí podle ní dělá skvělé promo – negativní reklama je koneckonců taky reklama. Dále se chlubí tím, že i když měří pouhých 140 centimetrů, což ostatně na takhle malou holčičku sedí, tak už má na krku deset řetězů. Ty jsou specifickým symbolem raperského světa.

Nejen holčička, ale i její rodiče schytávají obrovskou vlnu nenávisti a hejtu, jakou prý v životě neočekávali – jenom kvůli tomu, že s dcerou pro zábavu natáčejí hudbu, která ji nesmírně baví –, ale přestat kvůli tomu rozhodně v plánu nemají.


Přečtěte si také