Virály

24. dubna 2021 13:20

sarka.turcekova@gmail.com

Bezdomovec, který spal pod mostem, se stal známým modelem! Jak to dokázal?

Být ve správný čas na správném místě je prý klíčem k úspěchu. Potvrdil by to mohl jeden nigerijský bezdomovec, když zrovna spal pod mostem.

Skoro by se to dalo označit za osudnou chvíli. Bezdomovec Ali Olakunmi, mladý muž, spal pod tím samým mostem, který si vybral kreativní ředitel jako pozadí pro svoje módní focení. I když zrovna neměl jako bezdomovec moc na výběr, kam by složil hlavu, ukázal se právě tento most jeho nejlepší volbou. Afolabi, kreativní ředitel, kterého jsme už zmínili, zrovna čekal pod stejným mostem na mužského modela, který měl zpoždění, a všiml si mladého muže stojícího opodál. Zdálo se mu, že muž má všechny klíčové vlastnosti modela, který pro svoje focení potřebuje, a tak ho oslovil, řekl mu, aby si oblékl nějaké šaty a zkusil zapózovat před foťákem. A tak se z bezdomovce Aliho během chvilky stal model.

Kreativní ředitel podotkl, že jeho pózování, stavba těla, ale i tón pleti byl pro focení úplně perfektní. I přestože byl bezdomovcem, měl pro kariéru modela výborné vlohy. Ali se po tomto jednom focení vrátil zpátky pod most. Nicméně jeho fotky ve stylovém oblečení se rychle staly virálními a zanedlouho se vynořilo také video, na kterém byl spící mladý muž, který neměl kam hlavu složit. Tím však příběh nekončí. Poté, co se staly fotky virálními, všichni se na něho začali ptát a zanedlouho kontaktovala nadnárodní modelingová společnost v Lagosu kreativního ředitele ohledně mladých talentů. Není přesně jasné, jestli mladý bezdomovec podepsal se společností smlouvu, každopádně dnes už má vlastní Instagram a rozhodně pod mostem nespí.

Již fotil pro několik dalších fotografů a jeho účet na Twitteru má v současné době přes 3 200 sledujících. Jeho příběh trochu připomíná příběh Rity Gavioly, 13leté dívky fotografované na filipínském trhu, jejíž virální fotka jí pomohla získat kariéru modelky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také