Virály

19. května 2022 15:40

redakce Prima Lajk

Bitka v české hokejové kabině potvrzena! Proč se chtěl útočník Dominik Simon prát?

Bitka v české kabině na mistrovství světa v hokeji potvrzena. Rodina Simona se omluvila.

Po dni a půl spekulací a všelijakých nepotvrzených informací máme konečně jasno. Pořádek v situaci okolo odjezdu českého útočníka Dominika Simona z MS v hokeji ve Finsku udělala až jeho vlastní rodina. Ta totiž zveřejnila skrze server idnes.cz omluvu celému týmu i fanouškům. A co že se tedy stalo?

„Dominik po náročné sezoně opustil kvůli osobním a rodinným důvodům mistrovství světa po dvou zápasech v národním mužstvu. Nervy a emoce z ledu a osobního života vynesl i mimo led, když zkoušel vyvolat potyčku se spoluhráčem,“ stojí v úvodu textu.

„I když nešlo o nic osobního, bohužel došlo i na fyzický kontakt. Letošní sezona byla po té minulé, která byla zkrácená kvůli covidu, z pohledu hráče velice náročná. I proto se Dominik z osobních důvodů se štábem české reprezentace dohodl na opuštění šampionátu. Teď je doma, kde odpočívá a dává se do kupy,“ zakončila rodina netradiční vyjádření.

Otazníky tu samozřejmě stále jsou. Například s kým se Simon chtěl prát, jestli tam nebyly nějaké provokace ze strany dalších hráčů nebo jak moc něco takového ovlivní tým do dalších dní. Na tu poslední otázku nejspíš dostaneme odpověď už během zápasu s Lotyšskem. Na ty zbylé už možná nikdy. Tak či tak je škoda, že se k celé situaci oficiálně nevyjádřili i zástupci českého nároďáku, alespoň by si všichni ušetřili to drama a zbytečnou várku spekulací.

Sdílejte článek
Štítky Finsko hokej Lotyšsko spekulace Dominik Simon kabina Mistrovství světa v ledním hokeji MS 2022 Dominik Simon národní tým Česká hokejová reprezentace

Přečtěte si také