Virály

15. června 2019 16:44

redakce Prima Lajk

BLBEC ROKU: Otec se přilepil k bráně školy poté, co z ní vyhodili jeho dceru. Jak jeho protest dopadl?

Když vaši dceru zástupci školy pošlou domů kvůli tomu, že má piercing, je to rozhodně k vzteku. Kdo z vás by ale šel a přilepil se k bráně?

Velmi neobvykle zareagoval otec na to, že jeho 14letou dceru Bobbiemay poslali ze školy domů kvůli nošení piercingu. 49letého Geoffa Smithe to naštvalo natolik, že se vydal ke škole a na protest proti rozhodnutí jejích zástupců si přilepil ruce k tamní bráně pomocí směsi lepidla a speciální sádry. Nechal se při tom natáčet a vysílání běželo téměř živě na Facebooku.

Během tohoto streamu sděloval, že jeho dcera má právo na vzdělání a on že by přetrpěl jakoukoliv bolest, jen aby jeho dcera žila bez ní. Zhruba po minutě k němu došel nechápavý zaměstnanec školy a na popud samotného Geoffa zavolal policii. Ta mu po příjezdu nařídila, aby se od kovových příček odtrhl. To se mu nakonec povedlo, jen si přitom odtrhl vrstvu kůže. Policisté se rozhodli, že jej nezatknou, ale dovedou k zástupcům školy. Těm se snažil vysvětlit, že ačkoliv se piercing v uchu jeho dcery jemu samotnému nelíbí, pomáhá jí prý ke zmírnění migrén. A je tak podle něj nefér, aby kvůli tomu jinak velmi šikovná žačka neměla šanci studovat.

Mluvčí školy v prohlášení uvedl, že Bobbiemay rozhodně z akademie nebyla vyloučena, trvá však na tom, že by všichni studenti měli dodržovat školní pravidla, mezi něž zákaz nošení piercingu spadá. Dodává také, že rodina škole neposkytla žádné lékařské důkazy o příznivých účincích piercingu na migrény Bobbiemay. Pokud tedy chce akademii dále navštěvovat, nezbývá jí než se smířit s tím, že piercing musí nechat doma. Snad se s tím tedy smíří i její tatínek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také