Virály

8. listopadu 2021 12:09

redakce Prima Lajk

Čeká Harryho Pottera další pokračování? Režisér filmů dal fanouškům naději!

Režisér dvou prvních snímku o Harrym Potterovi Chris Columbus zažehl jiskru naděje ve fanoušcích kouzelného světa.

Ačkoli je to už dvacet let, co měl první díl Harry Potter a Kámen mudrců filmovou premiéru, fanoušky kouzelného světa toto téma stále zajímá. Spin-off Fantastická zvířata a kde je najít se sice dočkala už dvou filmových zpracování a v příštím roce má vyjít i třetí díl, mnohé diváky však příběh nijak zvlášť neuspokojil. Snad by ale tuto část fanoušků mohla potěšit zpráva od amerického scenáristy a režiséra Chrise Columbuse.

Podle slov režiséra prvního a druhého dílu Harryho Pottera by se rád ujal filmového zpracování divadelní hry Harry Potter a prokleté dítě od autorky J. K. Rowlingové. „Rád bych režíroval Prokleté dítě. Je to skvělá hra a hlavní herci už jsou v tom správném věku, kdy by mohli hrát rodiče,“ řekl v rozhovoru pro Variety Columbus.

Nešlo by tedy o žádný prequel příběhu o chlapci s jizvou na čele ve tvaru blesku, nýbrž o přímé pokračování dějové ságy. V případě, že by se filmové zpracování Prokletého dítěte opravdu dotáhlo do konce, mohli by diváci vidět Harryho Pottera jako zaměstnance ministerstva kouzel, manžela Ginny a otce tří dětí. Umíte si představit, že byste opět viděli kouzelný trojlístek opět bok po boku?


Přečtěte si také