Virály

2. prosince 2020 19:59

sarka.turcekova@gmail.com

Chlap, který žije ve společném vztahu s dvěma ženami, chce, aby otěhotněly současně! Co mu na to řekly?

Polygamní trojka čítající jednoho muže a dvě ženy si chce pořídit miminko. Otec by byl rád, kdyby se podařilo oběma ženám přijít do jiného stavu ve stejnou dobu.

36letý Jimmy Silva je mužem, kterému by mohl každý chlap závidět. I když jak se to vezme. Musí se totiž postarat o svoje dvě dlouhodobé partnerky, o 32letou ženu Chacha a 26letou Summer. Jimmy je marketingový ředitel a se svou první ženou Chachou se setkal už na střední škole. Dvojice si okamžitě padla do noty poté, co je představit jejich společný přítel v dubnu 2009. Jejich vztah se rychle prohloubil a tři roky nato poznali Summer, se kterou se setkali a oba se do ní také zamilovali. Několik měsíců po navázání blízkého přátelství se rozhodli v prosinci 2012 oficiálně vstoupit do polyamorního vztahu.

Jejich vztah se stal vážným v roce 2018, když ChaCha a Summer mluvily o tom, že by si mohly pořídit děti a usadit se společně. Jimmy je požádal o ruku, aby se mohli v dubnu 2019 vzít. Šlo o stejný den, jako je jejich desetileté výročí. Příprava svatebních plánů trvala šest měsíců a oni se rozhodli jít na tradiční obřad v prosinci 2019. ChaCha a Summer měly na svatbě bílé šaty se závoji až do pasu. Rodiny žen se zúčastnily jejich svatby, nicméně Jimmyho rodina nebyla moc šťastná s jeho vztahem s oběma ženami a vyhrožovala, že se ho zřekne, když je pozve na svatbu. Samotné ženy i muž jsou však spokojeni. Ženy se přitahují navzájem a ani jedné z nich nevadí se o muže podělit. Dokonce uvažují, že by postupně ještě mohly přibrat do jejich svazku další ženy.

Teď se snaží o děti a nejšťastnější by muž byl, kdyby ženy otěhotněly současně. Děti by tak mohly vyrůstat společně.


Přečtěte si také