Virály

2. října 2020 07:03

sarka.turcekova@gmail.com

Dárce spermií zplodil přes 150 dětí a pokračuje i v karanténě. Vážně všechny vypadají jako on?

Tenhle týpek už má desítky dětí po celém světě, během karantény jich zplodil dalších šest.

49letý Joe Donor z amerického Vermontu má po celém světě na 150 dětí, v současnosti má jeho dítko pod srdcem dalších pět žen, přičemž jedna porodila počátkem tohoto roku, což znamená, že je muž na cestě ke svému cíli. V roce 2020 totiž chce oplodnit deset žen. Joe se prý zasekl kvůli koronaviru v Argentině, kam cestoval kvůli darování spermatu, ale nyní je v Londýně a setká se s dalšími pěti ženami.

Prý je hodně zaneprázdněný darováním spermatu. Své skutečné jméno udržuje v tajnosti, nicméně netají se svojí zálibou, kterou je právě oplodňování žen. Ty mu pak posílají fotografie dětí, které se už narodily, nebo se s nimi i setkává. Prý se rád na fotky dětí po narození kouká, protože mnoho z nich vypadá podobně jako on. Darováním spermatu však nevydělává peníze, jen ho to naplňuje. A protože provozuje svůj byznys online, tak je vždy k dispozici, když má nějaká žena ovulaci a potřebuje sperma.

Za dárcovstvím, aby ženám mohl pomoci, dokonce i cestuje po různých částech světa. Kromě Argentiny nebo Velké Británie byl také v Itálii, Singapuru, či na Filipínách. Sperma daruje už od roku 2008 a zvládne zplodit cca 10 dětí ročně. Nabízí jak pohlavní styk, tak umělé oplodnění, ale říká, že zhruba polovina dětí je výsledkem sexu. Přirozená cesta prý má vyšší úspěšnost, ale samozřejmě chápe, že to není pro každého. Co se týká žen, některé jsou lesbičky a sex s mužem mít nechtějí, jiné mají zase neplodného manžela. No, co dodat, komu by se taková práce nelíbila?

Sdílejte článek
Štítky Londýn Velká Británie Itálie Argentina spermie Singapur karanténa sex dárce sperma Vermont dárce spermií

Přečtěte si také