Exkluzivní stream s tiktokerkou Djany z LIKE HOUSE! Zeptejte se nové účastnice, na co chcete

MilanR. Publikováno: 28.05.2021
Jsou nějaké informace, které o Djany potřebujete vědět? Nyní máte možnost se je dozvědět!

reklama

Tento týden byl v reality show LIKE HOUSE mimo jiné ve znamení nové účastnice, tiktokerky Djany. Tvář sociálních sítích s perskými kořeny je známá svými drzými názorovými videi, v nichž má často dost prořízlou pusu a nebere si servítky. A očekává se proto, jak si bude během následujících týdnů rozumět s dalšími influencery z vily.

Potřebovala jsem vyjít ze své komfortní zóny a myslím, že LIKE HOUSE bude dobrá zkušenost. I přesto, že se bojím, co se tady stane. Díky účasti v této reality show se přesvědčím, kteří z lidí v mém okolí jsou opravdoví kamarádi a kteří ne. Vím, že hodně lidí pořad odsuzuje a mně to ukáže, jestli mě kamarádi podpoří, i když se jim pořad nelíbí. Je to pro mě zkouška. Nechám se překvapit, co se stane. Raději nic neočekávám, pak jsem totiž vždycky zklamaná,“ přiznala před nástupem do vily Djany.

Djany ovšem zůstává pro mnoho diváků stále velkou neznámou a moc toho o ní nevědí. To se ale teď může změnit. Djany totiž bude v sobotu 29. 5. v 19:30 hostem na Instagramu Primy COOL v internetovém pořadu COOL CALL, kde si mladou tiktokerku vyzpovídáme během livestreamu. A své zvídavé otázky můžete Djany samozřejmě posílat přes Instagram Primy COOL i vy. Tak se nebojte a nezapomeňte se v sobotu večer koukat na stream!

Reality show LIKE HOUSE můžete sledovat v našem ARCHIVU!

 

 

Djany v LIKE HOUSE! 1

VIDEO: První záběry nové soutěžící Djany v LIKE HOUSE! Co na její příchod říkali ostatní?

Laduška vs. Djany. 1

VIDEO: Další konflikt v LIKE HOUSE? Sexy Laduška se pustila do Djany. Co jí na nové účastnici vadí?

reklama