Virály

27. května 2021 15:55

redakce Prima Lajk

VIDEO: Další konflikt v LIKE HOUSE? Sexy Laduška se pustila do Djany. Co jí na nové účastnici vadí?

LIKE HOUSE (29) - Laduška se obula do Djany

Tiktokerka Djany už pár dní řádí ve vile. Ne všichni ale evidentně souhlasí s jejími postoji a předchozími činy.

Tento týden můžete v reality show LIKE HOUSE sledovat mimo jiné novou účastnici Djany, která do vily přišla v pondělí a stejně jako ostatní influenceři bude bojovat o půl milionu korun. Tiktokerka s perskými kořeny, která si ve svých videích nebere servítky, přitom před pár týdny pořad hejtovala. „Jsem tak ráda, že jsem odmítla tu Primu! Byla jsem na castingu, pak mi volali a řekli mi, kdo všechno tam bude. A na to jsem řekla ‚hell no‘ a odmítla jsem to,“ řekla Djany před pár týdny na TikToku.

A právě tato slova si někteří účastníci moc dobře pamatují a nechápou, proč Djany po všem hejtu do vily nastoupila. Nejvíce se pak do Djany obula mladá Laduška, která nechápe, proč si její spolubydlící nestojí za svým názorem. A dala jí to samozřejmě patřičně najevo. „Jako jediná jsem se tě hned po příchodu zeptala, proč si šla do tohoto projektu, když jsi ho hejtovala. Já si za svým názorem stojím. Když o něčem řeknu, že jsem ráda, že tam nejdu, tak bych si zatím stála,“ řekla jí tiktokerka Lada Horová.

Svůj příchod do vily Djany obhajuje tím, že chce vystoupit ze své komfortní zóny, aby se posunula dál. Své kritické vyjádření na sociálních sítích pak nevnímá jako hejt. Ten by byl prý ještě daleko ostřejší. „Mám takovej styl natáčení videí. Nadávám, jsem sprostá, furt si na něco stěžuji. To je můj content,“ vysvětluje Djany. Věříte jí to? A jak výměna názorů mezi holkami dopadne?

To se dozvíte v dnešním díle LIKE HOUSE v 17:15 na Primě. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.